X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
salon

Kominek otwarty czy zamknięty? - poradnik dla budującego

Kominek domowy jest skutecznym i tanim w eksploatacji sposobem na dogrzanie domu jesienią i zimą. Ze względu na rosnące ceny paliw od lat cieszy się rosnącą popularnością w Polsce. Dobrze wykonany kominek tworzy przytulny nastrój i podnosi walory estetyczne wnętrza. Co należy wiedzieć planując budowę kominka?
Ekskluzywne biokominki Brasa

Ekskluzywne biokominki Brasa

Designerskie i eleganckie, białe, srebrne, czarne, a nawet we wzory. Rozjaśnią mrok i otulą wnętrze delikatnym ciepłem. Doskonale będą prezentować się na stole jak i we wnętrzu tradycyjnego kominka.
salon

Kominek na miarę każdego wnętrza

Tradycyjny kominek opalany drewnem wymaga odpowiednich warunków, spełnianych już na etapie prac budowlanych. Dziś urokiem paleniska może cieszyć się każdy posiadacz domu lub mieszkania, wyposażając je w kominek elektryczny. Dowolną aranżację tego elementu wystroju wnętrza umożliwi kominek do zabudowy z efektem Opti - Myst® marki Optiflame.
salon

Kominki inne niż wszystkie

Ciekawy wygląd i niespotykane funkcje kominków Glen Dimplex, świadczą o ich innowacyjnym charakterze. 8 różnych scen tematycznych z efektami dźwiękowymi, pełna kontrola głośności, włączania i wyłączania ogrzewania za pomocą pilota zdalnego sterowania to niezwykłe możliwości, które niesie za sobą użytkowanie modeli LCD Living Art LVA 191 oraz Living Art LVA 192 firmy Glen Dimplex.
salon

Regał i kominek w awangardowym połączeniu

Regał z kasetą kominkową? Wielofunkcyjne meble kominkowe Avant-garde marki Optiflame to niestandardowe połączenie dwóch skrajnie różnych funkcji w praktyczną całość.
kominek

Nowoczesne piękno kominków

Mieszkania o niewielkim metrażu wymagają przemyślanej aranżacji, tak by wnętrze było przestronne i praktyczne. Dobrym sposobem na zaoszczędzenie miejsca jest odpowiednie zagospodarowanie ścian. Nowoczesne kominki naścienne Burbank i Redway marki Optiflame doskonale sprawdzą się w tej roli, dodatkowo wyróżniając się eleganckim designem i rewolucyjną technologią.
Kominek

Modne aranżacje z kominkami

Aranżacja mieszkania to zajęcie czasochłonne i trudne, jednak przynoszące wiele satysfakcji. Plany, które do tej pory obecne były jedynie w sferze wyobrażeń oraz na szkicach projektowych nabierają bowiem realnych kształtów, a wykreowana przestrzeń staje się miejscem przyjaznym domownikom. Kominki z obudową marki Optiflame, dzięki ciekawemu wzornictwu będą stanowić inspirację dla urządzenia domu w wyjątkowy sposób.
Kominek

Ogrzewanie kominkowe – oszczędność i niepowtarzalny wystrój

Coraz częściej goszczą w polskich domach, są ekologiczne, a ich eksploatacja jest dużo tańsza niż koszty konwencjonalnego ogrzewania. Kominki stwarzają niepowtarzalny klimat, a przy ich pomocy można ogrzać nawet cały budynek.
 
 
    Najlepsze projekty domów
 
Inne wiadomości

Biokominki

biokominki
Strzelający ogień w kominku, rozchodzące się ciepło i rodzina zebrana wokół. Takie marzenie z dzieciństwa wyniósł prawie każdy z nas. Jeszcze do niedawna spełnienie go, było zarezerwowane tylko dla właścicieli domków jednorodzinnych. Mieszkańcy bloków musieli obejść się smakiem, gdyż metraż i istniejąca instalacja skutecznie uniemożliwiała im posiadanie kominka. Istnieją wprawdzie kominki gazowe czy elektryczne, jednak ich cena i efekt pozostawiały wiele do życzenia. Na szczęście nadeszła era biokominków.

Piękny dom parterowy, który wybudujesz w cenie mieszkania – to nie mit!

gryf 3   kosztorysWiele osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania nie bierze pod uwagę budowy domu. Panuje przekonanie, że inwestycja w dom jednorodzinny jest droga i przekracza koszt apartamentu.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!