X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
ogrodzenie

Gabiony mogą świecić

Piękne ogrodzenia wykonane z koszy gabionowych, wypełnione kolorowymi warstwami kamieni i szkła, także w nocy mogą oczarowywać swoim wyglądem. Fantazyjne ogrodzenie zbudował inwestor z Węgier, łącząc kilka popularnych rozwiązań w coś absolutnie oryginalnego.
panele ogrodzeniowe

Ogrodzenie na lata

Budowa domu wiąże się z dużą liczbą wydatków. Właściciele pragną zminimalizować koszty, jednak często oszczędności okazują się pozorne. Zakup systemu ogrodzeniowego dobrej jakości jest decyzją na długie lata, dlatego powinien być on dobrze przemyślany.
Ogrodzenie kratowe VEGA B

Bezpieczne ogrodzenie

Ogrodzenie to jeden z ważniejszych elementów przydomowego ogrodu. Wbrew powszechnej opinii nie jest ono wyłącznie wizytówką. To w jaki sposób ogrodzony jest nasz dom, widzą wszyscy. Także osoby niepowołane. Warto więc zadbać, aby było ono w jak najlepszej formie.
System ogrodzeń ryflowanych

Nowa odsłona kompozytu

System ogrodzeń ryflowanych to kolejny produkt z rodziny DuoFuse, dostępny w ofercie firmy Plastivan Polska. W porównaniu z drewnianymi ogrodzeniami jest bardziej trwały i stanowi doskonałą alternatywę dla osób ceniących sobie wysoką jakość w połączeniu z estetycznym wyglądem.
ogrodzenie

Industrialny ogród

Nie trzeba być właścicielem loftu, aby polubić styl industrialny. Taki przemysłowy design to nie tylko wnętrza sprawiające wrażenie niewykończonych. To także nowoczesne mieszkania i domy, we wnętrzach których łączy się chłodną kolorystykę betonu, metalu i szkła z ciepłem drewna lub cegły.
Ogrodzenie

Kompleksowe ogrodzenie domu

Wybór odpowiedniego ogrodzenia jest nierzadko trudny i wymagający poświęcenia znacznej ilości czasu. Szeroka oferta dostępna na rynku może przyprawić o zawrót głowy, szczególnie, gdy jesteśmy pochłonięci formalnościami związanymi z budową domu. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem może okazać się zakup całego ogrodzenia u jednego producenta.
Gabion firmy Legi

Kamienna wizja ogrodzenia

Współczesne podejście do architektury krajobrazu jeżeli chodzi o wydzielenie przestrzeni daje nam wiele możliwości. Ogrodzenie może być skomplikowane, o futurystycznej kompozycji lub proste, z niewyszukaną konstrukcją. Ważne by forma spełniała swoją określoną rolę i stanowiła integralny element przydomowej przestrzeni.
ogrodzenie

Wybieramy ogrodzenie – tańsze, czy droższe?

Ogrom nieprzewidzianych wydatków, ponoszonych podczas budowy domu sprawia, że poszukujemy oszczędności urządzając obejście. Zanim zdecydujemy się na najtańszy model ogrodzenia, zastanówmy się, czy nasza oszczędność nie będzie tylko pozorna.
 
 
    Najlepsze projekty domów
 
Inne wiadomości

Jak zmienić sprzedawcę gazu i sporo na tym zaoszczędzić?

gaz
Kiedy rachunek za gaz zaczyna nadmiernie obciążać twój budżet możesz, jak w przypadku energii elektrycznej, zmienić sprzedawcę. Wbrew pozorom nie jest to trudne i wymaga przejścia jedynie kilku formalnych kroków. Oto zwięzły poradnik dla wszystkich, którzy potrafią liczyć własne pieniądze, i którzy właśnie pomyśleli o takiej operacji.

Ogrodzenia murowane

mur
Ogrodzenie murowane jest efektywne i wytrzymałe. Sprawia wrażenie solidnego i trwałego. Szeroki wybór materiałów daje nieograniczone możliwości stworzenia czegoś szczególnego. Takie ogrodzenie może wtapiać się w otoczenie domu, być delikatną ozdobą ogrodu lub też ochroną naszej prywatności. Powinno być także porządnie wykonane, aby nie stanowiło zagrożenia. Konstrukcja takiego ogrodzenia musi być mocna i solidnie podparta, dlatego bardzo istotne są jego fundamenty.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!