X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły zawierające frazę ArchicomZnaleziono: 19
zabytki

Archicom inwestuje w sztukę i przestrzeń miejską

Oferta jednej ze spółek należących do Grupy Archicom została wybrana w drodze rokowań przez komisję powołaną przez Prezydenta Wrocławia do sprzedaży nieruchomości przy ulicy Witolda 62-67 we Wrocławiu.
osiedle

Inwestorzy zarobili na Archicomie 10% w skali roku

22 lipca Archicom spłacił w całości 3-letnie obligacje w wysokości ponad 20 mln zł. Kilka dni wcześniej wypłacił swoim inwestorom należne odsetki, będące wynagrodzeniem za pożyczone pieniądze. Kapitał był przeznaczony na realizację kolejnych etapów trzech osiedli społecznych.
osiedle

Olimpia Port – sukces sprzedażowy pierwszego etapu inwestycji

Na pół roku przez zakończeniem inwestycji sprzedaż mieszkań pierwszego etapu Olimpia Port zbliża się do końca. To spektakularny sukces w dobie kryzysu, gdzie duża część deweloperów ma problem ze sprzedażą mieszkań nawet rok czy dwa po zakończeniu inwestycji. Przyczyn sukcesu sprzedaży aż 150 mieszkań w tak krótkim czasie jest kilka. Opowiada o nich Tomasz Sujak, dyrektor handlowy Archicomu.
wizualizacja

Lofty Platinum z pozwoleniem na użytkowanie

Zakończyły się prace budowlane i wykończeniowe w pierwszych loftach we Wrocławiu. Wkrótce do budynku wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. W ofercie inwestora dostępnych jest jeszcze 25 ostatnich loftów, w tym kilka penthousów z tarasami na ostatnich kondygnacjach.
deweloperzy

Nowa strona internetowa firmy Archicom

Odświeżony layout, innowacyjne funkcjonalności i uproszczona nawigacja - to najważniejsze atrybuty nowej strony internetowej firmy Archicom, jednego z największych deweloperów na Dolnym Śląsku. Serwis wykonała agencja interaktywna Artefakt.pl.
Osiedle Cztery Pory Roku

Cztery Pory Roku - osiedle przyjaznych mieszkańców

Nowoczesne osiedla mieszkaniowe coraz częściej odchodzą od idei miejskich sypialni. Osiedla muszą oferować swoim mieszkańcom infrastrukturę oraz przestrzeń, która nie tylko zapewni bezpieczeństwo, ale też pomoże w zagospodarowaniu czasu najmłodszym i będzie sprzyjać integracji z sąsiadami.
architektura

Ofensywa sztuki – wernisaż w Ogrodach Hallera

Kolejna rzeźba miejska wzbogaci artystycznie wrocławską przestrzeń miejską. Tym razem "Zabłąkana chmura", autorstwa Ludwiki Ogorzelec, stanie się oficjalną wizytówką Ogrodów Hallera. Oficjalne odsłonięcie dzieła odbędzie się 23 maja o godzinie 20.00. Wstęp wolny.
Ludwika Ogorzelec

Zabłąkana chmura w Ogrodach Hallera

Kameralny rynek na osiedlu przy ul. Hallera już wkrótce zyska zupełnie nowe oblicze. Pojawi się tam rzeźba miejska "Zabłąkana chmura" autorstwa Ludwiki Ogorzelec. Oficjalne odsłonięcie dzieła odbędzie się 23 maja o godz. 19:30.
osiedle

Jak przygotować się na targi mieszkaniowe - poradnik

Targi mieszkaniowe to dobra okazja, aby porównać oferty konkurujących ze sobą deweloperów. Aby jednak czas spędzony na targach był wykorzystany efektywnie, warto się do nich odpowiednio przygotować.
lofty

Moda na lofty - nie tylko dla artystów

Wysoki standard, otwarta przestrzeń i unikalny klimat postindustrialnego wnętrza to wizytówka loftów. Nowy trend w architekturze i budownictwie mieszkaniowym przywędrował do nas z Zachodu i w krótkim czasie podbił polskie miasta. Jedyne lofty we Wrocławiu tworzy Grupa Archicom.
 

Zobacz bardziej szczegółowe frazy:
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!

Obrazy z górami – malownicza dekoracja wnętrza w trzech odsłonach

Mylove3Przyroda to niekończące się źródło zachwytów. Możemy podziwiać malownicze pejzaże, rosnące na łące kwiaty czy zmieniające się pory roku i takie widoki nigdy nie stracą na sile. Dzisiaj przyjrzymy się sięgającym chmur wierzchołkom i ośnieżonym górskim zboczom i zobaczymy, czy takie krajobrazy będą się dobrze prezentować w naszym wnętrzu.

Stylowa siódemka, czyli najpopularniejsze style w aranżacji wnętrz

mylo skyscraper style 2Podobnie jak w świecie natury znajdziemy najprzeróżniejsze gatunki zwierząt i roślin, tak w świecie aranżacji istnieje wiele stylów, których różnorodność może być źródłem niekończących się zachwytów. Wśród najpopularniejszych rozwiązań warto wymienić siedem, które cieszą się ponadczasowym charakterem. Sprawdź, które pasują do Twojego wnętrza i zainspiruj się nimi, tworząc zachwycający wystrój.