X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły zawierające frazę BraasZnaleziono: 8
dach

Jaki dach do domu?- dobór konstrukcji i materiałów wykończeniowych

Solidny i piękny dach to zwieńczenie i niewątpliwa ozdoba domu. Wybudowany z trwałych materiałów, dokładnie wykończony będzie służył przez wiele lat skutecznie chroniąc mieszkańców przed kaprysami matki natury.
ocieplanie

Remontujesz dach? Pomyśl o izolacji!

Inwestycja w dobrą izolację może znacznie obniżyć rachunki za ogrzewanie zimą i ochłodzenie wnętrz latem. Wiosna i lato to dobry czas na remont dachu oraz sprawdzenie lub wymianę izolacji.
dach

Dopłaty na systemy solarne na półmetku

Program dotacji na systemy solarne cieszy się popularnością. 45-procentowa dopłata obejmuje zakup i instalację solarów. Dotychczas skorzystało z niej niemal 18 tysięcy osób, a średnia kwota dofinansowania wyniosła 6 570 złotych.
Dom jednorodzinny

Braas oraz RuppCeramika pod jednym dachem

Istniejąca na polskim rynku od 1993 roku marka Braas łączy się z marką RuppCeramika. Tym samym poszerza swoje portfolio produktów o dachówki ceramiczne. Marka Braas znana była z najlepszej jakości dachówek betonowych i kompleksowych rozwiązań dachowych. W 2011 roku wprowadziła do swojej oferty izolacje nakrokwiowe oraz systemy solarne.
Ozdoby dachowe, sposób na urozmaicenie dachu

Sposób na urozmaicenie dachu

Dach to zdecydowanie więcej niż tylko pokrycie. Nadaje charakter budowli, przykuwa uwagę i zdobi. Warto więc zadbać o jego dopracowanie w każdym szczególe, tym bardziej że ma służyć przez długie lata.
dom drewniany

Budowa domu: zwyczaje ludowe i przesądy

Wierzysz w przesądy? Szanujesz rady starszych? Interesujesz się etnologią lub antropologią? Czy po prostu budujesz wymarzony dom i chcesz mieć pewność, że zrobione zostało wszystko, by dom ten był szczęśliwym siedliskiem? Przed nami mały poradnik jak nie kusić losu i kiedy wypada hucznie się bawić.
Wszystkie warstwy dachu

Dachowy elementarz - krok po kroku

Dach to dla większości z nas konstrukcyjna zagadka i dopiero, gdy podejmiemy decyzję o budowie domu, zaczynamy zgłębiać temat związany z jego budową. Na co zwrócić szczególną uwagę, aby nie popełnić błędu w wyborze dachówek, akcesoriów, a także wiedzieć, o co zapytać naszą ekipę? Czy zdajemy sobie sprawę, z czego musi się składać dach, by spełniał swoje funkcje i ładnie wyglądał? Oto mały elementarz stromych dachów...
dachówki

Niższe ceny dachówek

Witając Nowy Rok każdy z niepokojem próbuje zaplanować wydatki w domowym budżecie i... przewidzieć podwyżki. Większe inwestycje jak np. budowa domu lub remont pokrycia dachowego mogą spędzać sen z powiek...
 

Zobacz bardziej szczegółowe frazy:
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły