X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły zawierające frazę CalZnaleziono: 6
klamka

Zamkowa kolekcja drzwi

Zakład Stolarki Budowlanej CAL, jeden z wiodących producentów drzwi drewnianych, w sierpniu wprowadza do swojej oferty nową serię drzwi zewnętrznych - Kolekcję Zamkową. Modele nowych skrzydeł drzwiowych to połączenie elegancji z funkcjonalnością. Przy tworzeniu nowej kolekcji projektanci CAL-a wzięli pod uwagę opinie partnerów handlowych i klientów. W ten sposób powstała kolekcja o nowoczesnym, minimalistycznym designie i przystępnej cenie.
Drzwi dwuskrzydłowe w klasycznej aranżacji

Dwuskrzydłowe drzwi w klasycznej aranżacji

Dworki, pałace, stare kamienice - to rodzaj budownictwa, które nieodmiennie kojarzy się z przestrzennymi wnętrzami. Charakterystycznym dla nich rozwiązaniem, chętnie stosowanym także w nowoczesnym budownictwie, są drzwi dwuskrzydłowe. Tym, którzy pragną we wnętrzu swojego domu lub mieszkania osiągnąć podobny efekt, szeroką ofertę tego rodzaju drzwi proponuje Zakład Stolarki Budowlanej CAL z Suwałk.
drzwi zewnętrzne

Drewniane drzwi w nowoczesnych budynkach

Jednymi z najbardziej szlachetnych i solidnych drzwi uważa się te wykonane z drewna. Wykonane z naturalnego surowca skrzydła chętnie wykorzystywane są w budynkach zarówno tradycyjnych w formie, jak i tych modernistycznych.
dom piętrowy

Dobry wybór drzwi zewnętrznych w sześciu krokach

Wybierając drzwi zewnętrzne powinniśmy zwrócić uwagę na wszystkie czynniki, które składają się zarówno na ich funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wygląd, jak i wieloletnią trwałość. Porad z zakresu odpowiedniego doboru drzwi wejściowych do domu udziela Czesław Suski, ekspert z Zakładu Stolarki Budowlanej CAL.
drzwi zewnętrzne

Ciepły montaż drzwi zewnętrznych

Na jakim etapie budowy należy zamontować drzwi zewnętrzne? Czy wymagają one specjalnego uszczelnienia? Pytania te zadaje sobie wielu budujących. I słusznie – prawidłowo przeprowadzony montaż pozwala bowiem na uniknięcie strat ciepła w budynku, a także zabezpiecza dom przed niekorzystnym działaniem wilgoci.
drzwi zewnętrzne

Dekoracyjne drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne stanowią najlepszą wizytówkę domu. Odpowiednio dobrane tworzą spójną kompozycję z elewacją budynku, a także decydują o atrakcyjnym wyglądzie przedpokoju lub holu. Popularnym elementem zdobniczym, który można wykorzystać w wybranych skrzydłach drzwiowych, są przeszklenia.
 

Zobacz bardziej szczegółowe frazy:
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły

Piękny dom parterowy, który wybudujesz w cenie mieszkania – to nie mit!

gryf 3   kosztorysWiele osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania nie bierze pod uwagę budowy domu. Panuje przekonanie, że inwestycja w dom jednorodzinny jest droga i przekracza koszt apartamentu.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!

Obrazy z górami – malownicza dekoracja wnętrza w trzech odsłonach

Mylove3Przyroda to niekończące się źródło zachwytów. Możemy podziwiać malownicze pejzaże, rosnące na łące kwiaty czy zmieniające się pory roku i takie widoki nigdy nie stracą na sile. Dzisiaj przyjrzymy się sięgającym chmur wierzchołkom i ośnieżonym górskim zboczom i zobaczymy, czy takie krajobrazy będą się dobrze prezentować w naszym wnętrzu.