X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły zawierające frazę WynajemZnaleziono: 10
dom piętrowy

Tania kawalerka do wynajęcia

Tegoroczny sezon studenckiego poszukiwania lokum zbliża się do końca. Miesiąc sierpień wykazał najbardziej intensywny ruch na rynku wynajmu nieruchomości. W porównaniu do ubiegłego roku zwiększyła się podaż, a ceny ... spadły. „Tania kawalerka do wynajęcia” przestała być mitem, nawet w dużych ośrodkach studenckich...
długopis

Wypowiedzenie umowy najmu

Wypowiedzenie przez najemcę bądź wynajmującego jest możliwe dla każdego typu umowy najmu. Niezależnie od tego czy został określony czas. W przypadku braku ram czasowych obowiązują terminy ustawowe. Dla czasu oznaczonego, zarówno najemca jak i wynajmujący mają prawo do wypowiedzenia na warunkach ustalonych w umowie...
osiedle

Wrocław - mieszkanie na wynajem - czy to się opłaca?

Zyski z wynajmu mieszkania wynoszą we Wrocławiu około 4-4,7 procenta w skali roku, wynika z wyliczeń WGN oraz Pulsu Biznesu. To więcej niż mogą przynieść nisko oprocentowane obecnie lokaty.
salon

Home Staging - usługa, która ułatwia sprzedaż mieszkania

Dobre pierwsze wrażenie jest ważne nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale również przy sprzedaży nieruchomości. Specjaliści od Home Stagingu przygotowują mieszkanie do sprzedaży lub wynajmu w taki sposób, aby klient był skłonny zapłacić więcej pieniędzy za nieruchomość.
klucze

Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie?

Wynajem mieszkania wiąże się z ryzykiem. Bywa, że lokatorzy nie dbają o lokal i jego wyposażenie, które często ulega zniszczeniu. Częstym problemem są także zaległości z opłatą czynszu. Mimo tego nie warto zniechęcać się do najmu, gdyż daje on możliwość atrakcyjnego zarobku. Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie i uchronić się przed nierzetelnymi lokatorami?
biura

Czy opłaca się inwestować w lokale użytkowe?

Lokalami użytkowymi zainteresowani są przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy poszukują miejsca na rozwój swojego biznesu. Zdecydowanie częściej poszukują oni pomieszczeń na wynajem niż do zakupu na własność. Pozostałymi zainteresowanymi tym rodzajem nieruchomości są osoby, które chcą zarobić na ich wynajmie. Czy to się opłaca?
mieszkanie

Studencki najem tańszy niż przed rokiem

Po spokojnym czerwcu i lipcu rynek nieruchomości na wynajem ponownie się ożywia. Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami, dlatego do biur nieruchomości ponownie trafiają mieszkania zwolnione przez studentów z końcem roku akademickiego. Dobra wiadomość dla studentów jest taka, że jest w czym wybierać, a ceny są niższe niż rok temu.
budowa

Fundusz inwestujący pieniądze w mieszkania do wynajmu

Oprócz programu wsparcia Mieszkanie dla Młodych rząd przygotowuje jeszcze jedną inicjatywę na kolejne lata. W ramach programu Inwestycje Polskie, Bank Gospodarstwa Krajowego wraz z Ministerstwem Finansów zaprezentował koncepcję utworzenia specjalnego funduszu inwestycyjnego, którego celem będzie zwiększenie dostępności mieszkań do wynajęcia w największych miastach.
klucze

Lokata czy mieszkanie pod wynajem?

Po serii obniżek stóp procentowych NBP i spadku oprocentowania lokat bankowych zaroiło się od artykułów dowodzących większą opłacalność zakupu nieruchomości mieszkaniowej. Jednak stopę zwrotu z takiej inwestycji należy liczyć w oparciu o dane odwzorowujące sytuację w długim terminie.
euro 2012

Wynajem mieszkań na Euro 2012

Kibice z całego świata odliczają już dni do pierwszego gwizdka Euro2012, a mieszkańcy polskich miast zacierają ręce na myśl o zyskach z wynajmu kwater.
 

Zobacz bardziej szczegółowe frazy:
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły

Recykling poziom ekspert – czyli domy mieszkalne z kontenerów morskich

MegaHomes1Adaptacja kontenerów morskich do budowy domów mieszkalnych, to z całą pewnością oryginalne i wciąż jeszcze nowatorskie rozwiązanie. Budownictwo modułowe zyskuje coraz więcej nowych zwolenników i śmielej wchodzi w kolejne obszary rynku. Do niedawna w Polsce budynki mieszkalne z kontenerów budziły skojarzenia z pomieszczeniami noclegowymi dla pracowników sezonowych lub budynkami typowo socjalnymi. Dziś pogląd ten ulega diametralnej zmianie. Domy kontenerowe okazują się być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych form budownictwa.

Okno na dach płaski - kiedy wybrać uchylne, a kiedy nieotwierane?

Okpol oknaOkna w dachach płaskich montuje się przede wszystkim po to, żeby doświetlić wnętrza. Ale w niektórych pomieszczeniach, mogą mieć dodatkowe zadanie – wspomagać wentylację. Dlatego rodzaj okna najlepiej dobierać do typu pomieszczenia, jakie będzie się pod nim znajdowało.

Co można samodzielnie naprawić w oknie dachowym?

VeluxDbając o okna dachowe na co dzień, konserwując je zgodnie z zaleceniami producenta, raczej nie będziemy mieli kłopotów z ich sprawnym funkcjonowaniem ani z ewentualnymi uszkodzeniami. Gdyby jednak rama lub skrzydło okna zostały zarysowane, nastąpiło zużycie powłoki lakieru czy uszkodzenie uszczelki, to warto wiedzieć, że większość tego typu napraw w oknie dachowym można wykonać samodzielnie.

Jak zacząć przygodę ze zdrowym żywieniem?

Ogród warzywny Temat zdrowego odżywiania pojawia się dzisiaj we wszystkich środkach masowego przekazu. Niemal wszędzie da się usłyszeć o tym, że naturalne i ekologiczne jedzenie jest tym czego, potrzebuje każdy organizm. Wiele osób ma tego świadomość, jednak niezwykle ciężko jest im z dnia na dzień zmienić swoją dietę. Jeśli i Ty należysz do tego grona osób, to być może nasz krótki przewodnik w tym Ci pomoże.