X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły zawierające frazę SzkłoZnaleziono: 31
salon

Szkło lacobel

Lacobel, to rodzaj szkła, którego jedna z powierzchni jest polakierowana. Tafla ma grubość 4 milimertów i nie jest mrozoodporna, dlatego nadaje się jedynie do aranżacji wnętrz. Obecnie, dystrybutorzy szkła i produktów ze szkła lacobel, oferują wybór spośród blisko 40 kolorów, które można ze sobą łączyć, kreując unikalny i nowoczesny wystrój pomieszczenia.
szklany budynek

Konstrukcje szklane

Konstrukcje szklane to nie tylko szklarnie, świetliki dachowe i daszki nad drzwi wejściowe. Szkło w budownictwie i aranżacji wnętrz wraz ze stalą i drewnem to najpopularniejsze materiały konstrukcyjne i wykończeniowe...
meble do salonu

Mieszkanie lśniące bielą

Jak sprawić aby mieszkanie prezentowało się nowocześnie, aby współgrały z nim różne kolory i szybko się nie opatrzyło? Odpowiedzią mogą być bardzo modne białe, lakierowane na błysk lub mat meble, którymi można urządzić niemal całe mieszkanie. Mimo że biel może wydawać się kolorem nudnym lub chłodnym, coraz częściej pojawia się we wnętrzach. I to z jakim efektem!
drzwi wewnętrzne

Szyba w drzwiach wewnętrznych

Przeszklenia nadają drzwiom charakteru, a wnętrzom przestronności. Jednak szyba szybie nie równa. Dlatego warto dokładnie zastanowić się nad jej wyborem w zależności od rodzaju przestrzeni oraz efektu jaki finalnie chcemy osiągnąć.
szkło

Alternatywa dla satyny

Gęsty, jednolity wzór zapewniający komfortowy poziom intymności, a jednocześnie przy tym dekoracyjność i ekspresję. Takie jest nowe szkło ornamentowe, które jest w pełni ekologiczne oraz łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji.
kuchnia

Szkło ociepli twoje wnętrze

Pamiątkowa fotografią z wakacji na ścianie łazienki? Albo ulubiona grafika tuż nad kuchennym blatem. Na takie oryginalne rozwiązania pozwalają panele szklane. Mogą one odmienić nasze domowe wnętrze już w 1,5 godziny, bo tylko tyle trwa ich montaż.
 

Zobacz bardziej szczegółowe frazy:
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły

Piękny dom parterowy, który wybudujesz w cenie mieszkania – to nie mit!

gryf 3   kosztorysWiele osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania nie bierze pod uwagę budowy domu. Panuje przekonanie, że inwestycja w dom jednorodzinny jest droga i przekracza koszt apartamentu.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!

Obrazy z górami – malownicza dekoracja wnętrza w trzech odsłonach

Mylove3Przyroda to niekończące się źródło zachwytów. Możemy podziwiać malownicze pejzaże, rosnące na łące kwiaty czy zmieniające się pory roku i takie widoki nigdy nie stracą na sile. Dzisiaj przyjrzymy się sięgającym chmur wierzchołkom i ośnieżonym górskim zboczom i zobaczymy, czy takie krajobrazy będą się dobrze prezentować w naszym wnętrzu.