X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły zawierające frazy Fugi oraz CegłyZnaleziono: 2
mur

Kolor i kształt fugi a wygląd muru

Fuga między cegłami może mieć różne kształty i kolory. Dlatego też warto wcześniej zastanowić się jaki efekt chcemy osiągnąć. Może być jasna lub ciemna, zbliżona kolorem do cegły bądź zupełnie odmienna, wklęsła albo wypukła.
salon

Elewacje i wnętrza wykończone cegłą

Różnorodność struktur i barw cegieł klinkierowych pozwala wykreować elewacje oraz wnętrza w dowolnym stylu. Cegła swoim wyglądem może nawiązywać do stylu industrialnego, nowoczesnego lub przypominać stary mur… Wszystko zależy od jej koloru i faktury.
 

Zobacz bardziej szczegółowe frazy:
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły

Piękny dom parterowy, który wybudujesz w cenie mieszkania – to nie mit!

gryf 3   kosztorysWiele osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania nie bierze pod uwagę budowy domu. Panuje przekonanie, że inwestycja w dom jednorodzinny jest droga i przekracza koszt apartamentu.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!

Obrazy z górami – malownicza dekoracja wnętrza w trzech odsłonach

Mylove3Przyroda to niekończące się źródło zachwytów. Możemy podziwiać malownicze pejzaże, rosnące na łące kwiaty czy zmieniające się pory roku i takie widoki nigdy nie stracą na sile. Dzisiaj przyjrzymy się sięgającym chmur wierzchołkom i ośnieżonym górskim zboczom i zobaczymy, czy takie krajobrazy będą się dobrze prezentować w naszym wnętrzu.