X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły zawierające frazę FugiZnaleziono: 24
podłogi

Wytrzymałe i funkcjonalne podłogi winylowe

W trakcie urządzania czy remontu mieszkania jedną z poważniejszych decyzji jest przeważnie wybór podłogi. Powód jest prosty – ze wszystkich elementów wyposażenia wnętrza ten element zmienia się najrzadziej – może towarzyszyć nam nawet kilkadziesiąt lat. Właśnie dlatego ta decyzja powinna być wnikliwie przemyślana. W ostatnim czasie coraz większą popularnością wśród tego typu rozwiązań podłogowych cieszą się materiały winylowe. Co je wyróżnia i jakie są ich główne zalety?
remont

Odkryj w sobie fachowca

Każdy z nas ma w sobie żyłkę fachowca, który potrafi wykonać drobne domowe remonty, takie jak malowanie ścian czy odnowienie łazienki. Czasem jednak brakuje nam zapału i odpowiedniej motywacji do działania. Przy sprzyjających okolicznościach możemy jednak pokazać pełnię naszych możliwości i wcielić w życie popularną ideę Do It Yourself.
kuchnia

Płytki ceramiczne w kuchni

Kuchnia jest miejscem szczególnie podatnym na zabrudzenia, zarysowania i wszelkie inne uszkodzenia wynikające z codziennego użytkowania. Dlatego przed jej urządzeniem warto zastanowić się, jakich produktów użyć do jej wykończenia, by służyła przez lata. Jeżeli pragniesz funkcjonalnej, a zarazem pięknej kuchni, warto wybrać płytki ceramiczne, które idealnie uzupełnią kulinarną przestrzeń.
łazienka

Mniej znaczy więcej – łazienka zrobiona na szaro

Zastanawiając się nad wyborem kolorystyki łazienki, warto rozważyć odcienie szarości. Mogą one grać pierwsze skrzypce w aranżacji, jak również stanowić tło wydobywające piękno bardziej wyrazistych elementów wystroju. Eksperci marki Ceramstic radzą, jak wykorzystać zalety szarości urządzając własną łazienkę.
mur

Kolor i kształt fugi a wygląd muru

Fuga między cegłami może mieć różne kształty i kolory. Dlatego też warto wcześniej zastanowić się jaki efekt chcemy osiągnąć. Może być jasna lub ciemna, zbliżona kolorem do cegły bądź zupełnie odmienna, wklęsła albo wypukła.
taras

Taras z płytkami na wysoki połysk

Z tarasu zaczynamy korzystać już wczesną wiosną, a przy sprzyjającej pogodzie może nam służyć nawet do późnej jesieni. Jeśli pragniemy, by przetrwał w dobrym stanie kilka długich sezonów, powinniśmy zadbać o jego właściwe, staranne wykonanie oraz zabezpieczenie. W przeciwnym razie trzeba będzie się liczyć z częstymi i uciążliwymi naprawami.
salon

Elewacje i wnętrza wykończone cegłą

Różnorodność struktur i barw cegieł klinkierowych pozwala wykreować elewacje oraz wnętrza w dowolnym stylu. Cegła swoim wyglądem może nawiązywać do stylu industrialnego, nowoczesnego lub przypominać stary mur… Wszystko zależy od jej koloru i faktury.
 

Zobacz bardziej szczegółowe frazy:
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły

Piękny dom parterowy, który wybudujesz w cenie mieszkania – to nie mit!

gryf 3   kosztorysWiele osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania nie bierze pod uwagę budowy domu. Panuje przekonanie, że inwestycja w dom jednorodzinny jest droga i przekracza koszt apartamentu.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!

Obrazy z górami – malownicza dekoracja wnętrza w trzech odsłonach

Mylove3Przyroda to niekończące się źródło zachwytów. Możemy podziwiać malownicze pejzaże, rosnące na łące kwiaty czy zmieniające się pory roku i takie widoki nigdy nie stracą na sile. Dzisiaj przyjrzymy się sięgającym chmur wierzchołkom i ośnieżonym górskim zboczom i zobaczymy, czy takie krajobrazy będą się dobrze prezentować w naszym wnętrzu.