X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły zawierające frazę PrzeszkleniaZnaleziono: 55
drzwi wewnętrzne

Szyba w drzwiach wewnętrznych

Przeszklenia nadają drzwiom charakteru, a wnętrzom przestronności. Jednak szyba szybie nie równa. Dlatego warto dokładnie zastanowić się nad jej wyborem w zależności od rodzaju przestrzeni oraz efektu jaki finalnie chcemy osiągnąć.
Okna

Pokój z widokiem

Dużo naturalnego światła, większa powierzchnia, przez którą ogrzeje się dom w słoneczne dni, a także wysoki prestiż – to główne zalety wielkoformatowych przeszkleń wykorzystywanych w budownictwie mieszkalnym. Ich zastosowanie daje także możliwość wzbogacenia bryły budynku i uzyskanych jasnych przestronnych wnętrz.
drzwi wewnętrzne

Skrzydło dyskretnie przeszklone

Odpowiednio dobrane drzwi wewnętrzne pozwalają uporać się z problemem niedoświetlonych pomieszczeń. W miejscach zacienionych, z małymi oknami lub zupełnie ich pozbawionych, warto zastosować skrzydła przeszklone, które pozwolą wykorzystać światło docierające z sąsiednich pokoi.
wieża ciśnień

Dom w wieży z widokiem na Londyn

Renowacja i rozbudowa wiktoriańskiej wieży ciśnień w londyńskiej dzielnicy Kennington (The Water Tower) jest doskonałym przykładem przystosowania zabytkowego budynku do współczesnych standardów. Luksusowy dom w XIX-wiecznej wieży z panoramicznym widokiem na centralne dzielnice Londynu, powstał dzięki prywatnym inwestorom.
drzwi wewnętrzne

Drzwi przejściowe – ozdoba każdego wnętrza

Przeszklone drzwi łazienki, praktyczna przegroda w budynku biurowym czy garderobie – drzwi przejściowe mają wiele zastosowań i sprawdzają się niemal w każdym wnętrzu. Uniwersalność takiego rozwiązania umożliwia tworzenie konstrukcji o różnorodnej kolorystyce i funkcjonalności dostosowanej do potrzeb danego pomieszczenia.
drzwi

Szklane akcenty w industrialnym wnętrzu

Styl industrialny inspirowany jest fabryczną surowością i prostotą, które paradoksalnie tworzą wyjątkowo wytworne i ekskluzywne wnętrza. Oszczędne w detale przestrzenie, przepełnione odcieniami szarości i bieli, kreują wyjątkowy klimat, który zaskakuje coraz większe grono zwolenników.
dom jednorodzinny

Dom wkomponowany w naturę

W Polsce przybywa domów jednorodzinnych o ascetycznym charakterze, w których główną rolę gra prostota rozwiązań i funkcjonalności. Główną ozdobę tego typu budynków są faktury zastosowanych materiałów, a także wielkopowierzchniowe przeszklenia, które dają efekt przenikania naturalnego otoczenia do wnętrza budynku.
dom jednorodzinny

Hurst House - minimalistyczny dom na wsi

Hurst House na nowo definiuje pojęcie wiejskiej rezydencji. Ten niezwykły, minimalistyczny dom powstał w hrabstwie Buckingham w Wielkiej Brytanii Autorem projektu jest pracownia architektoniczna John Pardey Architects we współpracy ze Ström Architects. Elewacje budynku z betonu, stali i szkła zostały wykończone naturalnym kamieniem i drewnem.
 

Zobacz bardziej szczegółowe frazy:
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!

Obrazy z górami – malownicza dekoracja wnętrza w trzech odsłonach

Mylove3Przyroda to niekończące się źródło zachwytów. Możemy podziwiać malownicze pejzaże, rosnące na łące kwiaty czy zmieniające się pory roku i takie widoki nigdy nie stracą na sile. Dzisiaj przyjrzymy się sięgającym chmur wierzchołkom i ośnieżonym górskim zboczom i zobaczymy, czy takie krajobrazy będą się dobrze prezentować w naszym wnętrzu.

Stylowa siódemka, czyli najpopularniejsze style w aranżacji wnętrz

mylo skyscraper style 2Podobnie jak w świecie natury znajdziemy najprzeróżniejsze gatunki zwierząt i roślin, tak w świecie aranżacji istnieje wiele stylów, których różnorodność może być źródłem niekończących się zachwytów. Wśród najpopularniejszych rozwiązań warto wymienić siedem, które cieszą się ponadczasowym charakterem. Sprawdź, które pasują do Twojego wnętrza i zainspiruj się nimi, tworząc zachwycający wystrój.