X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły zawierające frazę Sucha zabudowaZnaleziono: 4
profile stalowe

Profile stalowe - elementy systemu suchej zabudowy

Profile stalowe występujące również pod nazwą kształtowniki stalowe, są wykorzystywane przez wykonawców do prac montażowych poszczególnych elementów konstrukcji systemów suchej zabudowy.
płyta kompozytowa

Wewnętrzne płyty kompozytowe

Niwelowanie nierówności na ścianach i sufitach przy pomocy zapraw, to prace bardzo żmudne oraz kosztowne. Aby zaoszczędzić na czasie i uzyskać najlepszy efekt, inwestorzy coraz częściej decydują się na wykorzystanie płyt do suchej zabudowy.
okładziny ścienne

Płyty cementowo-celulozowe czy gipsowo-kartonowe?

Najpopularniejszym materiałem służącym do wykończenia ścian są płyty gipsowo-kartonowe. Niewiele osób wie, że alternatywą dla tego rozwiązania są płyty kompozytowe c-c (cementowo-celulozowe).
jadalnia

Płyty gipsowo-kartonowe na wszelkie niedoskonałości

Oczekiwania inwestorów, decydujących się na budowę domu lub zakup nowego mieszkania są w obecnych czasach zdecydowanie wyższe aniżeli miało to miejsce jeszcze dziesięć lat temu. Tradycyjne, ciężkie materiały budowlane nie zawsze mogą sprostać naszym wyobrażeniom o wnętrzach w wymarzonym domu lub mieszkaniu.
 

Zobacz bardziej szczegółowe frazy:
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły

Piękny dom parterowy, który wybudujesz w cenie mieszkania – to nie mit!

gryf 3   kosztorysWiele osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania nie bierze pod uwagę budowy domu. Panuje przekonanie, że inwestycja w dom jednorodzinny jest droga i przekracza koszt apartamentu.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!

Obrazy z górami – malownicza dekoracja wnętrza w trzech odsłonach

Mylove3Przyroda to niekończące się źródło zachwytów. Możemy podziwiać malownicze pejzaże, rosnące na łące kwiaty czy zmieniające się pory roku i takie widoki nigdy nie stracą na sile. Dzisiaj przyjrzymy się sięgającym chmur wierzchołkom i ośnieżonym górskim zboczom i zobaczymy, czy takie krajobrazy będą się dobrze prezentować w naszym wnętrzu.