X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły zawierające frazę Farby lateksoweZnaleziono: 14
Wałek

Twój dom nabierze barw!

Polacy coraz częściej sięgają po ekologiczne rozwiązania dla swojego domu. Wiąże się to nie tylko z ergonomią, ale także z przyjaznymi środowisku materiałami budowlanym, które posłużą w odświeżeniu mieszkania, czy w trakcie remontu – jednym z takich rozwiązań jest wybór ekologicznych farb do wnętrz, które będą bezpieczne dla domowników oraz środowiska naturalnego.
przedpokój

Zadbaj o dobre pierwsze wrażenie

Przeprowadzając remont w domu czy mieszkaniu, bardzo często przykładamy mniejsza wagę do aranżacji przedpokoju niż do wystroju salonu, kuchni czy sypialni. Niesłusznie! Przedpokój stanowi bowiem wizualną wizytówkę naszego mieszkania i stylistyczną zapowiedź całej aranżacji.
pokój dziecka

Kolorowe chwile dzieciństwa

Dzieciństwo najczęściej kojarzy nam się z zabawą i beztroską. Dzieci mają bogatą wyobraźnię i często nieograniczoną fantazję. Potrafią wykorzystać na swój własny sposób niemal każdy przedmiot, niejednokrotnie przysparzając rodzicom niemało kłopotów.
salon

Kolorowy smak wnętrza

Ciekawa aranżacja wnętrza w duży stopniu opiera się na właściwej kompozycji barw. Jeżeli samodzielne stworzenie zharmonizowanej palety barw wydaje nam się trudną rzeczą, warto skorzystać z gotowych kolorów farb. Seria Designer Colour marki Beckers, została uzupełniona nowymi barwami: Vanilla cream, Light grey, Caramel pudding, Red grapefruit. Kolory te pozwolą stworzyć modne zestawienia kolorystyczne, niekiedy zaskakujące, ale zawsze pełne dobrego smaku.
sypialnia

Mat czy półmat?

Wybór stopnia połysku malowanych ścian jest nie mniej ważny od decyzji o ich kolorystyce. Na czym polegają praktyczne różnice między najbardziej popularnymi farbami matowymi i półmatowymi wyjaśnią eksperci amerykańskiej marki Benjamin Moore.
Nowy program farb wewnętrznych

Nowy program farb wewnętrznych

Od teraz asortyment farb do wnętrz Sto jest oparty na nowej logice. Sześć rodzin produktów zapewnia lepszą przejrzystość i ułatwia dobór odpowiednich materiałów.
farba

Malowanie ścian: wybieramy farbę

Latem najczęściej decydujemy się na przeprowadzenie remontu. Letnia pogoda i optymalna temperatura to przecież najlepsze warunki do malowania ścian. Zanim jednak złapiemy za pędzel lub wałek, poświęćmy nieco czasu na wybór odpowiedniej farby. Pomoże nam w tym marka Dekoral.
 

Zobacz bardziej szczegółowe frazy:
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły

Piękny dom parterowy, który wybudujesz w cenie mieszkania – to nie mit!

gryf 3   kosztorysWiele osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania nie bierze pod uwagę budowy domu. Panuje przekonanie, że inwestycja w dom jednorodzinny jest droga i przekracza koszt apartamentu.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!

Obrazy z górami – malownicza dekoracja wnętrza w trzech odsłonach

Mylove3Przyroda to niekończące się źródło zachwytów. Możemy podziwiać malownicze pejzaże, rosnące na łące kwiaty czy zmieniające się pory roku i takie widoki nigdy nie stracą na sile. Dzisiaj przyjrzymy się sięgającym chmur wierzchołkom i ośnieżonym górskim zboczom i zobaczymy, czy takie krajobrazy będą się dobrze prezentować w naszym wnętrzu.