X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły zawierające frazę Rynek pierwotnyZnaleziono: 16
rodzina

Limity cenowe RnS – II kwartał 2012

Zmiany limitów cenowych nieruchomości, które można nabyć przy udziale kredytu preferencyjnego Rodzina na Swoim, określane są mianem zmian „korekcyjnych”. Nie wszędzie jednak progi cenowe zostały obniżone. Jakie zmiany przyniosły limity cenowe na II kwartał 2012 roku?
salon

Co warto wiedzieć o wykańczaniu wnętrz?

Każdy, kto kupił mieszkanie na rynku pierwotnym musi zdecydować, czy podjąć się aranżacji wnętrz na własną rękę, czy też skorzystać z profesjonalnych usług projektanta? Co należy wiedzieć przed podjęciem decyzji?
loft

Kupno mieszkania: rynek pierwotny czy wtórny?

Kupno mieszkania to jedna z najważniejszy decyzji w życiu. Średnia zarobków w Polsce w stosunku do ceny metra kwadratowego nieruchomości jest przerażająco niska. Taka sytuacja zmusza wielu nabywców do podjęcia zobowiązania finansowego wobec banku nawet na kilkadziesiąt lat.
rodzina

Czy Mieszkanie dla Młodych zastąpi Rodzinę na Swoim?

Mieszkanie dla Młodych (MDM) to projekt kolejnego programu po Rodzinie na Swoim, który ma za zadanie wspomóc zakup mieszkań przez młode małżeństwa oraz singli. Wsparcie polegałoby na dofinansowaniu przez rząd 10-15% kosztu zakupu lokalu mieszkalnego o powierzchni nie przekraczającej 75 m kw.
salon

Najmniejsze mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym

Oferta najmniejszych mieszkań na rynku wtórnym w największych polskich miastach nie jest duża. Kupujący poszukujący mieszkań o tym metrażu mają do wyboru od 1,2 tys. takich ofert we Wrocławiu i 2,1 tys. ogłoszeń w Krakowie do 3,3 tys. ofert w Warszawie.
okna

Mieszkanie w centrum czy na obrzeżach?

O tym że lokalizacja jest jednym z kluczowych kryteriów podczas zakupu mieszkania wiedzą wszyscy. Wiele osób chciałoby mieszkać w prestiżowym miejscu, jednak jest to limitowana i kosztowna oferta dostępna dla wybrańców. Czy nieruchomości w centrum są dużo droższe od typowego mieszkania w danym mieście?
rodzina

Kolejne zmiany w programie MdM

Niespełna cztery miesiące zostały do wprowadzenia programu Mieszkanie dla Młodych. Wciąż jednak nie znany jest jego ostateczny kształt. Opozycja oraz partia rządząca wciąż zgłaszają i analizują poprawki. Jakie są najnowsze pomysły i kto na nich skorzysta?
pieniądze

Mieszkania deweloperskie - im dłużej czekasz tym mniej płacisz

Osoby zamierzające kupić mieszkanie z rynku pierwotnego mogą wybierać spośród trzech kategorii: tzw. dziur w ziemi, mieszkań w budowie oraz mieszkań gotowych do odbioru. Od czasu oczekiwania na gotowe mieszkanie zależy także jego cena - im dłużej, tym taniej.
 

Zobacz bardziej szczegółowe frazy:
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły

Piękny dom parterowy, który wybudujesz w cenie mieszkania – to nie mit!

gryf 3   kosztorysWiele osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania nie bierze pod uwagę budowy domu. Panuje przekonanie, że inwestycja w dom jednorodzinny jest droga i przekracza koszt apartamentu.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!

Obrazy z górami – malownicza dekoracja wnętrza w trzech odsłonach

Mylove3Przyroda to niekończące się źródło zachwytów. Możemy podziwiać malownicze pejzaże, rosnące na łące kwiaty czy zmieniające się pory roku i takie widoki nigdy nie stracą na sile. Dzisiaj przyjrzymy się sięgającym chmur wierzchołkom i ośnieżonym górskim zboczom i zobaczymy, czy takie krajobrazy będą się dobrze prezentować w naszym wnętrzu.