X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły zawierające frazę PvcZnaleziono: 14
wykładziny

Wykładziny linoleum

Przykrycia podłóg dzieli się ze względu na rodzaj materiału z którego zostały wykonane. Wykładziny z tworzyw naturalnych są droższe od tych z tworzyw sztucznych. Nie oznacza to jednak, że naturalne jest niepowtarzalne i niezastąpione...
wykładzina

Wykładziny

Jeszcze parę lat temu podłoga była niedocenianą częścią naszego domu. Wykładziny kojarzone były z mało wyszukanym dywanem lub linoleum. Obecnie podłogi w domach stanowią jego wizytówkę.
Stolarka okienna

Stolarka okienna

Rynek stolarki otworowej jest bogaty. Wybierając okna do naszego domu powinniśmy wziąć pod uwagę podstawowe parametry. Dobra izolacyjność cieplna i akustyczna, szczelność i funkcjonalność to cechy pierwszorzędne. Nie bez znaczenia jest więc wybór materiału z którego zostały one wykonane.
profil okna

Okna z aluminiowym wykończeniem

Okna PVC nie muszą być już tylko białe lub w standardowej okleinie drewnopodobnej. Firma REHAU wprowadziła do swojej oferty nakładki aluminiowe ALU TOP 86, które zapewnią atrakcyjny wygląd okna bez rezygnacji z zalet, jakimi charakteryzują się profile PVC.
okna

Kiedy wizja staje się rzeczywistością - OKNA BERTRAND VISION

Bertrand Vision to rozwiązanie dla klientów z zacięciem artystycznym, ceniących sobie oryginalność. Rozwiązanie polecane także architektom którzy przy projektowaniu domu dają się ponieść fantazji.

Bertrand Vision to system okien PVC produkowany na profilach niemieckiej firmy Gealan. Doskonałe właściwości konstrukcji zostały w ciekawy sposób połączone z nowatorskim kształtem profili.
ogród zimowy

Ile można zaoszczędzić wymieniając stare okna drewniane na nowoczesne z PVC?

Oszczędności wynoszą ponad 2000 zł rocznie. Jest jednak coś, czego zmierzyć ani obliczyć się nie da - nasz komfort pracy i wypoczynku w domu. Z nowoczesnymi oknami mieszka się w ciszy i cieple. Nie ma konieczności oklejania ich dodatkowymi uszczelkami, nie mówiąc już o popularnym niegdyś „utykaniu” okien kocami... To już szczęśliwie przeszłość.
elewacja

Panele elewacyjne - precyzyjny montaż

Plastivan Polska wprowadził na rynek nowe rozwiązanie na wykończenie paneli elewacyjnych i podbitkowych systemu Beltecto. Narożnik Beltecto doskonale dopasowuje się do paneli, utrzymując estetyczny wygląd elewacji na długie lata.
 

Zobacz bardziej szczegółowe frazy:
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły