X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły zawierające frazę Budowa domuZnaleziono: 65
budowa domu

Formalności przy budowie domu

Budowa domu to inwestycja, która wiąże się nie tylko z dużymi nakładami finansowymi, ale również wymaga zaangażowania, czasu oraz podjęcia wielu decyzji. Trzeba wybrać ekipę budowlaną, materiały budowlane oraz tecnologię. Nie bez znaczenia są również procedury, jakie należy przeprowadzić w związku z budową. O formalnościach związanych z budową domu opowiada Dominik Kosmała, Dyrektor Działu Domów Gotowych z firmy Wolf System.
dom jednorodzinny

Jak zbudować dom i nie zbankrutować

Na jakości materiałów budowlanych i elementów wykończeniowych nie warto oszczędzać. Co więc zrobić, by nie przeinwestować i zmniejszyć tak wydatki, by starczyło pieniędzy na wykończenie naszego wymarzonego domu?
dom

Domy marzeń, czyli domy na każdą kieszeń

Firma ArtHauss Poland wprowadzi na rynek unikatową ofertę budowy domu energooszczędnego, wyposażonego w szereg najwyższej jakości urządzeń energooszczędnych typu wentylacja z rekuperacją, panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompę ciepła, turbinę wiatrową w cenie standardowej 2160,00zl/m2 brutto domu- czyli PREMIUM W STANDARDZIE!
dom jednorodzinny

Kupno czy budowa domu?

Decydując się na usamodzielnienie i niezależność, jednym z ciekawych rozwiązań, które warto przemyśleć jest budowa domu. Koszty, w zależności od lokalizacji, mogą być niższe, niż wykończony pod klucz dom na sprzedaż lub kupno nowego mieszkania od dewelopera w ścisłym centrum dużego miasta.
projektowanie

Kompleksowy nadzór budowlany ułatwia życie

Budowa domu to kosztowna i czasochłonna inwestycja. Nie wszyscy czują się na siłach, by samodzielnie podejmować decyzje w tak mało znanym dla siebie obszarze. Dlatego coraz więcej inwestorów decyduje się na korzystanie z pomocy fachowego doradcy.
projekty domów

Energooszczędne projekty domów w technologii YTONG ENERGO

Wśród inwestorów planujących budowę domu od lat największą popularnością cieszą się gotowe projekty. Największe pracownie mają w swojej ofercie setki propozycji, które pozwalają sprostać najwybredniejszym gustom klientów. Światowy trend budownictwa energooszczędnego oraz wzrastająca świadomość inwestorów sprawiają, że rośnie popyt na projekty w technologiach energooszczędnych i pasywnych.
dom jednorodzinny

Ekonomiczny i funkcjonalny dom dwurodzinny, dwulokalowy

Dom dwulokalowy to najczęściej dom z poddaszem użytkowym lub dom piętrowy, w którym zaplanowano dwa osobne mieszkania, z zachowaniem troski o komfort i prywatność użytkowników. Domy dwulokalowe, zwane często dwurodzinnymi cieszą się popularnością ze względu na swój funkcjonalny i ekonomiczny charakter – w kosztach budowy i utrzymania domu partycypują dwie rodziny, co przekłada się na znaczne oszczędności domowych budżetów.
dachówki

Zakupy budowlane w sieci

Wraz z pojawieniem się sklepów internetowych kupowanie stało się dużo szybsze i prostsze. W sieci możemy kupić ubrania, kosmetyki, książki, RTV, AGD, sprzęt sportowy i wiele innych towarów. Coraz większą popularnością cieszą się ostatnio internetowe sklepy spożywcze, dzięki którym nie musimy już tracić czasu na wycieczki do hipermarketów i zapełnić wirtualny koszyk w domowym zaciszu.
Dom jednorodzinny

Niezbędne pozwolenia do budowy domu

Budowa domu to inwestycja, która wymaga dużego zaangażowania. Aby otrzymać niezbędne do budowy domu pozwolenia, inwestor powinien przygotować się szczególnie starannie. Przede wszystkim uzyskać jak najwięcej informacji od ekspertów i w urzędach, zajrzeć do Internetu, a także spytać znajomych z podobnymi doświadczeniami.
budowa domu

Budowa systemem gospodarczym dalej w modzie

Budowa systemem gospodarczym polega na tym, że inwestor osobiście nadzoruje poszczególne prace, zatrudniając fachowców do określonych zadań, a część z nich (tych nie wymagających kwalifikacji) wykonuje samodzielnie lub z pomocą członków rodziny. Sam też załatwia niezbędne dokumenty i pozwolenia, zaopatruje budowę w materiały i specjalistyczny sprzęt.
 

Zobacz bardziej szczegółowe frazy:
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły

Piękny dom parterowy, który wybudujesz w cenie mieszkania – to nie mit!

gryf 3   kosztorysWiele osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania nie bierze pod uwagę budowy domu. Panuje przekonanie, że inwestycja w dom jednorodzinny jest droga i przekracza koszt apartamentu.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!

Obrazy z górami – malownicza dekoracja wnętrza w trzech odsłonach

Mylove3Przyroda to niekończące się źródło zachwytów. Możemy podziwiać malownicze pejzaże, rosnące na łące kwiaty czy zmieniające się pory roku i takie widoki nigdy nie stracą na sile. Dzisiaj przyjrzymy się sięgającym chmur wierzchołkom i ośnieżonym górskim zboczom i zobaczymy, czy takie krajobrazy będą się dobrze prezentować w naszym wnętrzu.