X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły zawierające frazę Mermaid propertiesZnaleziono: 10
osiedle

Rusza budowa kompleksu mieszkaniowego Aleksandria

Z początkiem sierpnia br. ruszyła budowa kompleksu mieszkaniowego Aleksandria, którego deweloperem jest Mermaid Properties. Inwestycja będzie realizowana zaledwie 15 km od centrum Łodzi - w Aleksandrowie Łódzkim. Prace budowlane zaplanowane są na okres czternastu miesięcy. Generalnym wykonawcą projektu została spółka Opexim.
Cross Point Łódź

Jakie funkcje powinien spełniać biurowiec?

Zasady ergonomii biur i norm środowiskowych spoczywają w rękach sztabu ludzi. Przystosowanie miejsca pracy dla potrzeb osób niepełnosprawnych jest już ogólnie przyjętą międzynarodową normą, która nie stanowi szczególnego waloru. Jednakże należy pamiętać, że istotne jest przede wszystkim otoczenie biurowca.
Osiedle River House na warszawskim Mokotowie

River House na targach mieszkaniowych Murator EXPO Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 25-26 kwietnia 2009 na Torwarze

W dniach 25-26 kwietnia 2009 roku na warszawskim Torwarze odbędzie się 25. edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych - Murator EXPO Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE. Spółka Mermaid Properties będzie obecna na targach z projektem osiedla River House.
biurowiec

Firma CB Richard Ellis agentem Cross Point Łódź

Cross Point Łódź, projekt rewitalizacji i rozbudowy budynku byłych Zakładów Odzieżowych im. Adama Próchnika, już w II kwartale 2009 roku będzie oferować 12,5 tys. m.kw. powierzchni biurowej klasy A. Od kwietnia br. wyłącznym agentem budynku jest firma CB Richard Ellis, jedna z największych na świecie firm doradczych działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych.
osiedla

Klucze do mieszkań osiedla River House

Zgodnie z ustalonym terminem realizacji osiedla River House, spółka Mermaid Properties sfinalizowała jego budowę. Do użytku został oddany kompleks mieszkaniowy na warszawskim Mokotowie przy ulicy Bluszczańskiej.
Pałac Młodziejowskiego

Podsumowanie 20. edycji targów MIPIM

Skończyła się 20. edycja największych targów nieruchomości MIPIM w Cannes. Cztery marcowe dni upłynęły na licznych spotkaniach biznesowych i dyskusjach o sytuacji na światowych rynkach. Na Lazurowym Wybrzeżu zaprezentowała się również Warszawa, z projektami rewitalizacji, w tym restauracji Pałacu Młodziejowskiego na warszawskim Starym Mieście.
osiedla

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO

W dniach 7-8 marca br. na warszawskim Torwarze odbędzie się kolejna edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych: Murator EXPO Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE. Spółka Mermaid Properties będzie obecna na targach z projektem osiedla River House.
mieszkania

Ogrody na dachach

Do niedawna posiadanie własnego skrawka zieleni było przywilejem wyłącznie tych, którzy mieszkają w domkach jednorodzinnych, segmentach czy na parterach bloków. Jednak dysponowanie „parterowym” ogródkiem nie jest jednoznaczne z możliwością swobodnego wypoczynku - wścibscy przechodnie, czy śmieci przerzucane przez ogrodzenie, często odbierają radość z przebywania na świeżym powietrzu.
osiedle

Mieszkanie pokazowe w River House

W jednym z budynków osiedla River House otwarto apartament pokazowy. Kompleks mieszkaniowy spółki Mermaid Properties znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Bluszczańskiej.
biurowce

Mermaid Properties rusza z Jasną

Jasna Residence, spółka portfelowa wchodząca w skład grupy Mermaid uzyskała pozwolenie na budowę i rewitalizację prestiżowej kamienicy przy Placu Dąbrowskiego.
 

Zobacz bardziej szczegółowe frazy:
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły

Piękny dom parterowy, który wybudujesz w cenie mieszkania – to nie mit!

gryf 3   kosztorysWiele osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania nie bierze pod uwagę budowy domu. Panuje przekonanie, że inwestycja w dom jednorodzinny jest droga i przekracza koszt apartamentu.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!

Obrazy z górami – malownicza dekoracja wnętrza w trzech odsłonach

Mylove3Przyroda to niekończące się źródło zachwytów. Możemy podziwiać malownicze pejzaże, rosnące na łące kwiaty czy zmieniające się pory roku i takie widoki nigdy nie stracą na sile. Dzisiaj przyjrzymy się sięgającym chmur wierzchołkom i ośnieżonym górskim zboczom i zobaczymy, czy takie krajobrazy będą się dobrze prezentować w naszym wnętrzu.