X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły zawierające frazę TelewizoryZnaleziono: 4
salon

Telewizor na ścianę

Aranżując salon warto zaplanować nie tylko rozmieszczenie mebli i dodatków, ale także zadbać o odpowiednie wkomponowaniu ekranu telewizora. Najlepszym sposobem wyeksponowania jego ciekawego designu jest montaż telewizora na ścianie. W ten sposób nie tylko oszczędzi się sporo miejsca, ale także pokój będzie się atrakcyjnie prezentować.
RTV

Jak stworzyć multimedialne centrum rozrywki w domu?

Mobilność to cecha, za którą pokochaliśmy laptopy i tablety. Wolność od kabli stała się standardem, którego oczekują dzisiaj wszyscy użytkownicy nowych technologii. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, grupa producentów elektroniki stworzyła jeden, wspólny standard wymiany i współdzielenia treści pomiędzy różnymi urządzeniami - DLNA.
inteligentny dom

Zbuduj inteligentny dom

Jeśli myślisz o nowym domu – zbuduj go wykorzystując najnowsze technologie. Inteligentny dom sam się ogrzewa, pozyskuje energię elektryczną i broni przed nieproszonymi gośćmi.

Nowoczesne rozwiązania to także telewizory sterowane głosem oraz ruchem, inteligentne słuchawki które „wiedzą” ile wody mają zużyć i rolety które „uczą się” kiedy mają się zasłonić. Wszystkie te akcesoria można kupić już teraz.
multiroom

Jak działa system Multiroom?

Zarządzanie dźwiękiem w wielu pomieszczeniach, czyli wielostrefowe nagłośnienie, to wygodne rozwiązanie, chociaż nadal mało popularne. Niewiele osób wie, że w ten sam sposób możemy przesyłać obraz.
 

Zobacz bardziej szczegółowe frazy:
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!

Obrazy z górami – malownicza dekoracja wnętrza w trzech odsłonach

Mylove3Przyroda to niekończące się źródło zachwytów. Możemy podziwiać malownicze pejzaże, rosnące na łące kwiaty czy zmieniające się pory roku i takie widoki nigdy nie stracą na sile. Dzisiaj przyjrzymy się sięgającym chmur wierzchołkom i ośnieżonym górskim zboczom i zobaczymy, czy takie krajobrazy będą się dobrze prezentować w naszym wnętrzu.

Stylowa siódemka, czyli najpopularniejsze style w aranżacji wnętrz

mylo skyscraper style 2Podobnie jak w świecie natury znajdziemy najprzeróżniejsze gatunki zwierząt i roślin, tak w świecie aranżacji istnieje wiele stylów, których różnorodność może być źródłem niekończących się zachwytów. Wśród najpopularniejszych rozwiązań warto wymienić siedem, które cieszą się ponadczasowym charakterem. Sprawdź, które pasują do Twojego wnętrza i zainspiruj się nimi, tworząc zachwycający wystrój.

Okno na dach płaski - kiedy wybrać uchylne, a kiedy nieotwierane?

Okpol oknaOkna w dachach płaskich montuje się przede wszystkim po to, żeby doświetlić wnętrza. Ale w niektórych pomieszczeniach, mogą mieć dodatkowe zadanie – wspomagać wentylację. Dlatego rodzaj okna najlepiej dobierać do typu pomieszczenia, jakie będzie się pod nim znajdowało.