X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły dla źródła FlyPRZnaleziono: 69
bloczki

Domy energooszczędne z silikatów

W maju 2014 roku zostanie uruchomiony program dopłat do budownictwa energooszczędnego i pasywnego. O dofinansowanie będą mogły ubiega się wszystkie osoby planujące budowę budującym domu lub kupujące mieszkania od dewelopera. Warunkiem jest jednak niskie zapotrzebowanie na energię do ogrzewania lub chłodzenia nieruchomości.
kostka brukowa

Stopień do perfekcji

Nic tak nie urozmaica architektury ogrodu, jak zróżnicowanie ukształtowania terenu w postaci skarp, murków i schodów. W szczególności te ostatnie pełnią w ogrodowym krajobrazie wiele istotnych ról.
osprzęt elektryczny

Nowoczesna kolekcja osprzętu elektrycznego

Wystrój wnętrza ma wpływ na samopoczucie osób, które spędzają czas w danym pomieszczeniu. Związane jest to zarówno z estetyką, jak i z funkcjonalnością wykorzystanych elementów wyposażenia. Idealną harmonię aranżacji może zaburzyć jeden szczegół, dlatego istotne jest dopracowanie koncepcji od samego początku do końca.
lampy

Kolekcja lamp w stylu glamour

Biżuteria ma wielką moc. Te niewielkie dodatki dopełniają każdą stylizację, nadając jej oryginalny wygląd. Takim uzupełnieniem wystroju wnętrza są oprawy oświetleniowe. Finezyjne kształty i połyskujące lampy nadadzą aranżacji w stylu glamour prawdziwego blasku.
oświetlenie

Pokój małej elegantki

Pokój dziecka to niezwykłe miejsce, wyróżniające się na tle pozostałych pomieszczeń domu nie tylko funkcją, ale i wyrazistą aranżacją, pełną barwnych rozwiązań i bajkowych wzorów. Urządzenie pokoju malucha jest więc nie lada wyzwaniem, szczególnie jeżeli ma sprostać zmieniającym się gustom małego mieszkańca i służyć dziecku przez długi czas. Komfortowe wnętrze o zrównoważonym charakterze i wyważonych proporcjach kolorystycznych pomoże stworzyć kolekcja lamp dziecięcych Praslin marki Nowodvorski Lighting.
Meble dziecięce VX firmy ATB

Budujemy dziecięcy świat

Czas oczekiwania na narodziny dziecka, to okres radosny, ale także intensywnych przygotowań związanych z szykowaniem pokoju dla nowego członka rodziny. Już na kilka tygodni przed pojawieniem się dziecka, skrupulatnie gromadzimy ubranka, kupujemy zabawki i niezbędne akcesoria. Jednym z najważniejszych, a zarazem najprzyjemniejszych etapów jest urządzenie pokoju dziecięcego.
izolacje

Jak zbudować ciepły i suchy dom?

Dom powinien być ciepły i suchy, od fundamentu po sam dach. Żeby tak było należy zadbać o wyeliminowanie mostków termicznych, które są słabym punktem ochrony termicznej budynku. Ekspert z firmy Stahlton Polska podpowiada jak tego dokonać.
nawierzchnia

Sposób na oświetlony ogród

Oświetlenie zewnętrzne spełnia nie tylko funkcje dekoracyjne, ale także użytkowe. Projektując oprawę świetlną terenu wokół domu warto wybrać lampy, które prócz pięknego, estetycznego wyglądu, będą spełniały jak najwięcej praktycznych zadań. Taką rolę na na odegrają na naszej posesji lampy Lhotse i Mon marki Nowodvorski Lighting.
lampy stojące

Nowoczesne wydanie rattanu

Meble i dodatki rattanowe w naturalnych kolorach, kilkanaście lat temu cieszyły się dużą popularnością. Takie zainteresowanie zawdzięczały naturalności, wygodzie, a przede wszystkim niepowtarzalnemu wzornictwu. Współcześnie materiał ten wraca do łask, jednak w nieco zmienionej, barwionej formie. Przykładem nowoczesnej wersji dodatków z rattanulampy Zoe, Carla i Marissa marki Nowodvorski Lighting, które wniosą do wnętrz egzotyczny klimat.
panele podłogowe

Dąb w specjalnym wydaniu

Projektując wystrój współczesnych wnętrz, często stajemy przed dylematem, jakie elementy wybrać, aby dorównać aktualnym trendom i jednocześnie stworzyć elegancką i trwałą aranżację. Firma Witex poszerzyła swoją kolekcję paneli podłogowych o cztery nowe odcienie dębu, które stanowią idealne rozwiązanie tego problemu. Marena Maxi SE jest przykładem połączenia klasycznych wzorców z nowoczesną technologią. Daje nam to niezwykłe rezultaty, doskonale wpisujące się w charakter niestandardowych stylizacji.
 
 
    Najlepsze projekty domów
 
Najnowsze artykuły

Piękny dom parterowy, który wybudujesz w cenie mieszkania – to nie mit!

gryf 3   kosztorysWiele osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania nie bierze pod uwagę budowy domu. Panuje przekonanie, że inwestycja w dom jednorodzinny jest droga i przekracza koszt apartamentu.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!

Obrazy z górami – malownicza dekoracja wnętrza w trzech odsłonach

Mylove3Przyroda to niekończące się źródło zachwytów. Możemy podziwiać malownicze pejzaże, rosnące na łące kwiaty czy zmieniające się pory roku i takie widoki nigdy nie stracą na sile. Dzisiaj przyjrzymy się sięgającym chmur wierzchołkom i ośnieżonym górskim zboczom i zobaczymy, czy takie krajobrazy będą się dobrze prezentować w naszym wnętrzu.