Abstrakcje jako atrakcje w Twoim domu

abstrakcje lotari

fot. abstrakcje lotari

Koniec z najmodniejszymi wzorami sezonu, z koronkami, kwiecistymi szablonami czy sterylną bielą. Nadchodzi nowe. Zbliża się czas rewolucyjnych rozwiązań i abstrakcyjnych dekoracji. Pozwól, by Twój dom był inny niż wszystkie.

Abstrakcja to różnorodność form i barw, kontrast, wyjątkowe możliwości interpretacji i energiczna linia. Wszystkie te elementy warto przenieść do Twojego domu. Ożywisz w ten sposób wnętrze, dodasz energii sobie i pozostałym domownikom oraz zachwycisz przyjaciół odwagą i kreatywnością.

Zabawa formą i kolorem

Zobacz również: Okna skandynawskie od A do Z

Abstrakcja kojarzy się z bardzo intensywnymi i silnie kontrastującymi barwami, które potrafią „zmęczyć” oko. Ale to mylne wrażenie, bowiem, jak w każdej innej sztuce, dobór kolorów zależy od artysty. W tym wypadku od Ciebie.

Jeśli chcesz uzyskać wnętrze pełne energii i bardzo charakterystyczne, możesz postępować zgodnie z pierwszym skojarzeniem i zestawić mocne kolory z delikatną bielą. Warto jednak zdecydować się również na bardziej stonowane, nawet pastelowe barwy. Wówczas rozjaśnisz i optycznie powiększysz ciemniejsze wnętrza. Przełamuj schematy i baw się wszystkim, czym możesz – kolorem, kształtem i odcieniem.

Skorzystaj z wirtualnego projektanta Lotari

Myślisz, że to niemożliwe? Jesteś w błędzie. Wystarczy przestać obawiać się niewiadomego i zaszaleć. Pomoże w tym marka Lotari, która ma w swojej ofercie kolekcje z gotowymi wzorami abstrakcyjnymi.

Przeczytaj również: Designerskie lampy Vita

Jedna z nich – Zig Zag – to bardzo efektowne w swej prostocie połączenie koloru i linii. Roleta z tym wzorem pięknie stworzy wrażenie przestrzenności i załamania klasycznego wnętrza. Kolory natomiast pozwalają dopasować ją na wiele różnych sposobów do gotowego już pokoju.

Kolekcja Home prezentuje natomiast nieco inną formę – bardziej stonowaną i owalną. Dzięki temu rolety, poduszki czy inne dodatki nie wywołują szoku i uspokajają zmęczone oczy. Takie akcenty kolorystyczne świetnie sprawdzą się w pokoju dziecka albo w kuchni. Nowoczesność w uniwersalnym wydaniu.
Nie wiesz, które rolety będą pasować do Ciebie i Twoich abstrakcyjnych wnętrz? Marka Lotari odsłania tajemnice różnych typów rolet.

abstrakcje lotari

fot. abstrakcje lotari

Przełamanie chłodnego minimalizmu

Białe ściany, jasne meble, bielone podłogi – styl minimalistyczny króluje od bardzo dawna. Coraz popularniejsze staje się jednak przełamywanie tego chłodu i uzupełnianie go nowymi, kolorowymi i wyrazistymi elementami. Wyobraź sobie zamontowaną nad oknem roletę pełną intensywnych barw, kontrastowych linii i nieokreślonych kształtów. Taki dodatek może funkcjonować jako wyjątkowy obraz w rewolucyjnej ramie!
Aby stworzyć podobne dzieło, wystarczy skorzystać z wirtualnego projektanta Dec’n’Roll, wybrać gotowy lub własny wzór, wydrukować roletę i zamontować ją. Unikalność gwarantowana.
Mieszkanie z charakterem
Typowe szablony i motywy zna już każdy. Dlatego warto wykorzystywać wszystkie możliwości, by spełnić swoje marzenie i mieć mieszkanie jedyne w swoim rodzaju. Pełne kolorów, kształtów i materiałów wybranych przez Ciebie. Abstrakcyjne wzory świetnie się sprawdzą w tej sytuacji.
I zawsze będzie to dodatkowy temat do rozmowy. Nikt nie przejdzie obojętnie obok takiego „obrazu”. Angażująca dyskusja rozgrzeje atmosferę każdego spotkania.


REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)