Absynth – polska odpowiedź na światowe trendy we wzornictwie

Urządzając swoje domy coraz chętniej sięgamy po nowoczesne rozwiązania, łączące dobry design z naturalną użytecznością przedmiotów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnym użytkownikom, twórcy nowej marki Absynth proponuje trzy zaskakujące swoją formą kolekcje.

meble

fot. meble

Przeczytaj również: Urządzanie małej łazienki

Meble modułowe, o które opiera się kolekcja NOOK przypadną do gustu wszystkim dbającym o dobór odpowiednich mebli do sprzętu telewizyjno-multimedialnego. Coraz większy dostęp do nowych technologii sprawia, że rosną wymagania względem wyglądu systemów meblowych służących rozrywce. Zakupiony zestaw ma już nie tylko służyć przez lata i być maksymalnie funkcjonalny. Jako oprawa ścian, powinien także dobrze prezentować i komponować się z estetyką reszty mieszkania.

Kolekcja NOOK znajdzie zastosowanie zarówno w pokaźnych przestrzeniach domów, jak i w pomieszczeniach o mniejszym metrażu. Propozycja funkcjonalnych szaf- kabinetów, systemów szafek, witryn i półek pozwala łączyć elementy niczym kostki domino i tworzyć ciekawe stylistycznie aranżacje. Poszczególne bryły oferowane są w stonowanych, klasycznych barwach bieli i czerni. Dla bardziej odważnych Absynth proponuje głęboki fiolet i limonkę, dodające pomieszczeniom wyrazistości i energii.

Zobacz również: Ergonomia pracy biurowej
meble

fot. meble

meble

fot. meble

Przeczytaj również: Wiosenna aranżacja mieszkania
meble

fot. meble

Twórcy marki nie zapomnieli, że życie rodzinne toczy się także wokół stołu. To tu każdego dnia pijemy aromatyczną kawę, jemy posiłki i rozmawiamy z rodziną. Ten z kolekcji MAGH nie będzie tylko użytkowym meblem. Zapewni wnętrzu przytulną atmosferę i doda mu charakteru. Stół wyróżnia solidna, a jednocześnie niezwykle lekka konstrukcja. Blat z lakierowanej płyty MDF można dobrać wedle własnych upodobań. Dostępny w trzech kolorach – białym, grafitowym i dębowym. Rozmiar blatu łatwo dopasować do wnętrza, bowiem oferowany jest w długości 160, 180 i 198 cm. Najdłuższa wersja, oprócz dwóch szuflad posiada dodatkowo uchylny blat, dzięki któremu zyskujemy dodatkową przestrzeń do przechowywania. Ciekawym dopełnieniem kolekcji jest komoda oferowana w kilku rozmiarach. Posiada zarówno szuflady, jak i szafki służące do przechowywania większych rzeczy. Czysta biel mebla podkreśla oryginalność jego kształtów a role uchwytów pełni tu ciekawa sekwencja otworów i relingów umiejscowionych we froncie.

Ofertę zamyka nowoczesne krzesło KYLA, w którym zestawiono ciepłą kolorystykę dębowych nóg z obiciami w klasycznych parach: krem z brązem lub grafitem. Dla miłośników stylu nowoczesnego przygotowano obicia w soczystym miksie kremu z pomarańczą i kremu z limonką. KYLA dostępna jest w kilkudziesięciu opcjach kolorystycznych, jako mebel jednokolorowy lub z dzielonym kolorystycznie oparciem w opcji kolor + krem.

Całość premierowych kolekcji Absynth tworzy zaskakująco przytulne i bardzo charakterystyczne wnętrze o prawdziwie indywidualnym charakterze.

meble

fot. meble

„W ostatnich dziesięcioleciach Polska wypracowała sobie status producenta mebli, eksportowanych przede wszystkim na rynki zachodnie. Od kilku lat przejmujemy inicjatywę i tworzymy marki bazujące na polskich projektantach. Chcemy zmienić wizerunek Polski z kraju odtwórców na kraj pomysłodawców, bazujących na doskonałych pomysłach naszych rodzimych projektantów” dodaje Sylwia Zieleniewska, Prezes Zarządu Deffine Furniture Sp z o.o., właściciela marki Absynth.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)