Akcent na onyksową czerń

silit

fot. silit

Jeśli marzą się komuś bardzo eleganckie naczynia, które za sprawą swojej zaskakującej funkcjonalności i odkrywczości będą dbać o zdrowie, które dodatkowo wzmocnią wyraz gotowanych w nich potraw, niech sięgnie po onyksowo-zmysłową czerń garnków Accento niemieckiej marki Silit.

Seria naczyń Accento została stworzona z bardzo nowoczesnego, doskonale trwałego i praktycznie niezniszczalnego Silarganu®. Silit akcentuje swoją elegancką, głęboką, aksamitną serią nowe trendy kuchennych pasji. Do niedawna czerń w kuchni prawie nie istniała – jeśli nie liczyć tradycyjnych, czarnych żeliwnych patelni. Unikano jej, jako że barwa ta kojarzyła się w kulturze europejskiej ze smutkiem i przygnębieniem. Jak mocno zmieniły się trendy i sposób myślenia, podpowiada Accento. Teraz czerń w kuchni jest synonimem luksusu. A jeśli w grę wchodzi czerń antybakteryjnego i antyalergicznego Silarganu®, materiału przyszłości, onyksowa czerń naczyń Silit staje się elementem wzmacniającym kuchenną pomysłowość.

Accento wyróżnia się na tle innych serii Silita ciekawą, lekką, niemal zwiewną bryłą naczyń stworzonych na bazie ferromagnetycznego szkieletu. Czerń Silarganu® w połączeniu z polerowaną stalą wykończeń rantów, pokrywek i hartowanym szkłem pokryw wysmukla linię naczyń.
Garnki Accento stanowią syntezę najnowszych kuchennych technologii, które przywiązują ogromną wagę do ekologii. Potężny, ukryty pod warstwą zjawiskowego Silarganu® stalowy szkielet doskonale przewodzi ciepło, dzięki czemu naczynia Accento nagrzewają się równomiernie od samego dna po rant, pozwalając gotować z wykorzystaniem minimalnej ilości energii. Jednocześnie – potrawy przygotowane w naczyniach Accento, których pokrywki szczelnie przylegają do brzegów garnków, smakują zjawiskowo, jako że gotuje się je w minimalnej ilości wody.

Jeśli dodać do tego bardzo funkcjonalne, ergonomiczne, nienagrzewające się uchwyty i funkcjonalność, która pozwala używać Accento na każdym rodzaju kuchenki, łącznie z indukcyjną i sensorową oraz aż dziesięcioletnią gwarancję, otrzymuje się syntezę tego, co w kuchni niezbędne.
Accento dba o zdrowie, kusi wzrok, rozpala zmysły, stąd – podobnie jak wszystkie linie naczyń Silit – może być idealnym, bo służącym latami, prezentem.

Akcentujący w Accento marki Silit (link) odkrywcze smaki, sklep www.smakprostoty.pl preferuje nowoczesną, onyksową czerń w kuchni.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)