Akcesoria dekoracyjne zainspirowane wiosną

Dodatki do wnętrz w modnych, pastelowych kolorach ożywią każdą aranżację. Z przedmiotów, w czterech harmonizujących propozycjach kolorystycznych, możemy skomponować własny zestaw. Refleksyjny fiolet, energetyzujący róż, orzeźwiająca zieleń i słodki odcień brzoskwini, nadadzą niecodziennego klimatu nawet surowym, minimalistycznym kreacjom wprowadzając do nich prawdziwie wiosenny nastrój.

W serii wiosennych dodatków do wnętrz ‘Paradise’, od Black Red White, znajdziemy ceramiczne wazony i świeczniki w pastelowych odcieniach egzotycznych owoców. Nowa kolekcja zaskakuje nie tylko żywą kolorystyką i świeżością formy, ale też ceną.

Akcesoria dekoracyjne ‘Paradise’ wprowadzą świeżość i optymistyczną atmosferę w każdym wnętrzu. Orzeźwiające barwy i prosta forma przedmiotów, będą znakomitym akcentem wystroju w stylu nowoczesnym i tradycyjnym.

dekoracje

fot. dekoracje

Dodatki z serii ‘Paradise’ dostępne są w wybranych salonach Black Red White. Zdjęcia najnowszej kolekcji oraz szczegóły na temat produktów znaleźć można na stronie www.brw.com.pl, w dziale Oferta Premium – artykuły wyposażenia wnętrz.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)