Akcesoria łazienkowe ze szkła i mosiądzu

akcesoria łazienkowe

fot. akcesoria łazienkowe

Mimo swej dość przewrotnej nazwy, akcesoria łazienkowe Nomad dedykowane są do osiadłego trybu życia. Zawsze można na nie liczyć gdy potrzebne są ręcznik lub mydło.

Nowe akcesoria holenderskiej firmy Tiger, kontynuują geometryczną stylistykę dwóch swoich tegorocznych poprzedników w ofercie. Forma dodatków oparta jest o bryły walca i sześcianu, które to kształty wzajemnie przenikają się i uzupełniają praktycznie w każdym elemencie. Podwieszana konstrukcja dodaje akcesoriom wizualnej lekkości.

akcesoria łazienkowe

fot. akcesoria łazienkowe

12-elementowa kolekcja zawiera komplet produktów niezbędnych w każdej łazience. Są tu: kubki (pojedynczy i podwójny), dozownik na mydło w płynie, półka szklana pod lustro, wieszaki (o długości 46 cm, dwuramienny oraz ring), uchwyt na papier toaletowy z klapką oraz bez klapki, stojak na zapas papieru toaletowego, wieszak pojedynczy oraz szczotka w.c. Dodatki wykonane zostały z mosiądzu i transparentnego szkła. Oferowane są w dwóch atrakcyjnych wykończeniach – chromu i matowej czerni. W przypadku czarnego wykończenia mosiądz lakierowany jest proszkowo, a w przypadku chromowego – galwanizowany. Obie powłoki stylistycznie pasują do większości wykończeń armatury łazienkowej dostępnej na rynku.
Akcesoria przystosowane są do dwóch rodzajów montażu: tradycyjnego, za pomocą kołków rozporowych oraz montażu przy użyciu kleju Tigerfix. Zaletą tego ostatniego jest to, że aby zamocować dodatki nie trzeba uszkadzać płytek ceramicznych. Akcesoria dostępne są w sieci marketów budowlanych Castorama.

akcesoria łazienkowe

fot. akcesoria łazienkowe

Ze względu na geometryczną stylistykę firma Coram Poland poleca nowe akcesoria do takich serii mebli łazienkowych jak Items oraz Quadrato. Dodatki będą pasowały do nich nie tylko formą, ale także kolorystyką. Meble Items oferowane są bowiem w wykończeniu białym, meble Ouadrato – czarnym. Obie kolekcje to również produkty marki Tiger.

Więcej informacji na temat dodatków Nomad można znaleźć na stronie internetowej firmy Coram Poland

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)