Apartamentowiec w sercu Wrocławia. Z mieszkaniem za milion

ratusz

fot. ratusz

Widoki z panoramicznych okien na Odrę, Ostrów Tumski, Uniwersytet, a nawet górę Ślężę. W ofercie tylko 17 apartamentów. Największy o powierzchni 300 metrów z pięknym widokiem na miasto. Tak będzie wyglądał apartamentowiec przy ul. Drobnera.

Przeczytaj również: Duże przeszklenia bez obaw

Pokazowy apartament ma 113 metrów kwadratowych i usytuowany jest na 5. piętrze inwestycji. W samym budynku parter, pierwsza i druga kondygnacja przeznaczone są na lokale usługowe i biura. Wchodząc do budynku mijamy recepcję, windą wjeżdżamy na wybrane piętro. Zamek do mieszkania otwiera się, gdy zbliżymy do niego nasz kluczyk lub kartę. Drzwi antywłamaniowe ważące ponad 100kg otwierają się automatycznie i niemal bezgłośnie. W holu o powierzchni 19 metrów kwadratowych oprócz zabudowanych szaf możemy znaleźć designerski fotel, zaprojektowany przez samego Daniela Libeskinda, ten sam znajdziemy w Muzeum Sztuki Współczesnej w Nowym Jorku.

Wyposażenie najwyższej klasy
Przez hol wchodzimy do bardzo jasnego salonu połączonego z kuchnią. Sama kuchnia jest w pełni wyposażona, meble kuchenne marki Haecker, sprzęt w zabudowie marki Siemens i Blanco. W kuchni znajduje się ruchoma wyspa, która powiększa dwukrotnie powierzchnię blatów roboczych w kuchni. Z okien apartamentu rozpościera się widok na wyspy Bielarską i Słodową. Szyby w mieszkaniu są potrójne i dźwiękoszczelne, od strony słonecznej solarne, co zapewnia komfort temperatury we wnętrzu. Apartament oczywiście jest wyposażony w klimatyzację. Na tarasie znajdziemy ciekawe podświetlane fotele. Salon wyposażony jest w olbrzymią sofę, stylowy dywan, na ścianach znajdziemy między innymi podświetlany marmurowy panel czy fornirowaną okładzinę z dębu modyfikowanego na zamówienie.

Z holu, przez długi korytarz, dochodzimy do dwóch sypialni. Mniejsza nadaje się także idealnie na gabinet. Większa – już umeblowana – w tonacji czekoladowo-grafitowej z dwoma dużymi oknami. Obok sypialni głównej znajduje się duża łazienka, wyposażona w wannę o długości 190 cm z dwoma oparciami, spory otwarty prysznic z deszczownicą i z odpływem liniowym. Ciekawym elementem łazienki jest okładzina ścienna – mech. Który aby utrzymać swój kolor i strukturę potrzebuje wilgoci, której na pewno nie zabraknie w łazience. Oprócz dużej łazienki, z korytarza możemy jeszcze wejść do ubikacji, w której z ciekawych elementów znajduje się bateria umywalkowa, której początek zamontowany jest w suficie. Apartament pokazowy, z pełnym wyposażeniem, kosztuje 1 711 000 zł.

Największy, dwupoziomowy apartament, znajdujący się na 6. piętrze ma powierzchnię 300 metrów kwadratowych. Składa się z 7 pokoi, z jego olbrzymiego tarasu rozpościera się wspaniały widok na plac Bema i wyspy Bielarską oraz Słodową. Kosztuje bagatela 4 mln zł.

Dowiedz się więcej na temat wrocławskich inwestycji mieszkaniowych na stronie WPBM "Mój Dom" S.A.

Źródło tekstu: http://wroclaw.gazeta.pl/

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)