Archicom znów przyspiesza spłatę obligacji

mieszkania

fot. mieszkania

Lider wrocławskiego rynku mieszkaniowego konsekwentnie redukuje swoje i tak już niskie kredyty przeznaczone na realizację wieloetapowych inwestycji. Tym razem aż o półtora roku wcześniej spłaca obligacje w kwocie ponad 5 mln złotych.

Bezpieczeństwo inwestycyjne oraz klientów jest wpisane w nadrzędne cele Grupy Archicom. Słoneczne Stabłowice oraz Wrocławska Willa to dwie oferty firmy objęte rachunkami ESCROW, najbezpieczniejszą formą finansowania dla nabywców. Obecnie dostępne mieszkania w ofercie Olimpii Port realizowane są ze środków Grupy bez kredytu. To samo dotyczy największego zrealizowanego we Wrocławiu osiedla społecznego – Czterech Pór Roku.

Przedterminowa spłata kredytu dotyczy największego osiedla apartamentowego we Wrocławiu – Ogrodów Hallera.

Szykujemy się jednocześnie do wcześniejszego przekazania mieszkań kolejnego etapu Ogrodów Hallera. Przyszli mieszkańcy otrzymają klucze do swoich apartamentów na kilka miesięcy przed deklarowanym w umowach terminem. Odbiory lokali powinny odbywać się jeszcze w listopadzie i na początku grudnia. – zapowiada Tomasz Sujak, dyrektor handlowy w Archicomie.

osiedle

Zobacz również: Stołek czy pufa?

fot. osiedle

Co więcej, deweloper szykuje się jeszcze w tym roku do podpisywania aktów. Jeśli ten ambitny plan się ziści, to Archicom podpisze z Klientami szybciej akty, niż planował przekazywanie samych mieszkań. To ewenement w standardach branży.

***
O firmie:
Grupa Archicom
jest liderem wśród deweloperów na rynku wrocławskim. Zajmuje się kompleksowym projektowaniem i realizacją osiedli mieszkaniowych i obiektów komercyjnych z przeznaczeniem na sprzedaż lub wynajem. Firma funkcjonuje od 1986 roku i swoją działalność koncentruje na rynku wrocławskim. Archicom zaprojektował i zrealizował ponad 150 obiektów mieszkaniowych i biurowych. Jako deweloper wybudował 2 500 mieszkań i apartamentów oraz 50 tys. m2 powierzchni biurowo-usługowej. Firma otrzymała tytuł „Najbardziej przyjaznego dewelopera w Polsce” w rankingu dziennika Rzeczpospolita. Obecnie realizuje największy kompleks biurowy we Wrocławiu West Forum oraz cztery samodzielne urbanistycznie osiedla społeczne. Misja firmy brzmi: „Kształtujemy przestrzeń, by była piękna, funkcjonalna i przyjazna człowiekowi”.

Więcej informacji na stronie: www.archicom.pl i blog.archicom.plREKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)