ARCHON+ Biuro Projektów

Logo ARCHON+

fot. Logo ARCHON+

ARCHON+ Biuro Projektów zostało założone w 1990 r. przez arch. Barbarę Mendel. Specjalizuje się w opracowywaniu i sprzedaży gotowych projektów domów.

Przeczytaj również: Meble stylowe

Bieżąca oferta ARCHON+ zawiera ponad 650 projektów domów – funkcjonalnych, komfortowych i energooszczędnych – cieszących się od wielu lat dużą popularnością i uznaniem wśród Inwestorów. Projektanci ARCHON+ Biuro Projektów dokładają wszelkich starań, aby tworzyć projekty domów o doskonałych proporcjach, funkcjonalne, nowoczesne oraz energooszczędne, a jednocześnie zawsze pamiętają o tym, aby łatwo można je było wykonać. Wdrożony przez ARCHON+ Biuro Projektów System Zarządzania Jakością ISO 9001 gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nasze biuro projektów domów.

Nasze kolekcje skierowane są do Inwestorów o różnorodnych gustach, oczekiwaniach i możliwościach finansowych. Prawie 400 projektów domów z naszej oferty projektowej spełnia kryteria określone w programie „Rodzina na Swoim” (powierzchnia użytkowa do 140m²). Norma według której wyliczamy powierzchnię użytkową domu pozwala określić ją w sposób najbardziej korzystny, a sam Klient może wybrać swój wymarzony dom ze zdecydowanie większej oferty projektowej.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się atrakcyjne dodatki do projektów domów z kolekcji ARCHON+, takie jak:

– Pakiet Energooszczędny,
– Pakiet KOMFORT+,
– Pakiet PIĘKNY OGRÓD,
– Projekt Instalacji INTELIGENTNY DOM
– Projekt Instalacji Teletechnicznych,
– Projekt Wentylacji Mechanicznej i Ogrzewania Kominkowego
– Projekt ogrzewania podłogowego, POMPY CIEPŁA oraz kominka z płaszczem wodnym
– Projekt Szamba

Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się, najbardziej aktualny na rynku kosztorys budowlany, aktualizowany kwartalnie.

Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy kolekcję „Domy w dwóch stylach”. Oferta zawiera wybrane projekty domów w dwóch odsłonach – tradycyjnej i nowoczesnej. Pokazuje jak poprzez dobór odpowiednich detali czy materiałów wykończeniowych nadać w prosty sposób indywidualny charakter wybranemu projektowi.

Więcej informacji o ARCHON+ oraz naszej ofercie projektowej na stronach: www.archon.pl , www.projektydomow.pl

Projekty domów pracowni ARCHON+

ARCHON+ Biuro Projektów
ul. Słowackiego 86
32-400 Myślenice
tel. 012 37 21 900
fax 012 37 21 909
archon@archon.pl
www.archon.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)