Atelier modnych wnętrz

Aranżacja wnętrz to długotrwały i złożony proces. Głównym jego celem jest stworzenie przestrzeni, która nas przyciąga i zatrzymuje. To właśnie we wnętrzach spędzamy większość naszego życia, dlatego też powinny być one dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego z nas. Tu z pomocą przychodzi nam Atelier Nocca Design.

Stworzenie wnętrza w odpowiedni sposób wymaga wiele pracy oraz znajomości zagadnienia. Nie wystarczy, żeby pomysły były nowatorskie, przede wszystkim powinny odpowiadać potrzebom klienta. Projektując wnętrze dostosowujemy je do przyzwyczajeń, charakteru oraz stylu życia. Dzięki zrozumieniu złożoności tego procesu oraz szerokiej wiedzy, specjaliści Nocca Design tworzą wnętrza na miarę XXI wieku, które pozwalają naszej wyobraźni przenieść się w świat klasycznych i wypróbowanych rozwiązań, wzbogaconych nutą nowoczesności. To tutaj powstaje efekt jednolitej i wysmakowanej wizji wnętrza, wobec której, żaden ze zmysłów nie pozostaje obojętny.

Klienci Atelier Nocca Design to osoby o wysublimowanym guście, którym jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wybór klasycznych mebli w niemalże każdym stylu. Umiłowanie do stylistyki określonej epoki można połączyć z nowoczesnymi dodatkami, tak, aby nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter. Gwarantujemy także, że projektowana przez nas przestrzeń będzie jedyna w swoim rodzaju i z pewnością u nikogo nie spotkamy się z podobnym efektem.
Nocca Design oferuje pomoc profesjonalnych projektantów, którzy reagując na indywidualne potrzeby swoich klientów, tworzą wizję pozwalającą na powstanie wymarzonego wnętrza.

jadalnia

fot. jadalnia

W warszawskim Atelier znajdziemy przestrzeń, gdzie w kameralnej atmosferze można dobrać każdy szczegół niezbędny do stworzenia perfekcyjnego projektu. Produkty oferowane przy urządzaniu wnętrz reprezentują czterysta lat europejskiej architektury wnętrz. Znajdziemy tu meble barokowe, neoklasycystyczne, eklektyczne, secesyjne, rokoko, wiktoriańskie, kolonialne, a także utrzymane w stylu ludwikańskim, Art Deco, art nouveau, aż po modernizm czy najnowocześniejsze rozwiązania designu ostatnich lat.

sypialnia

fot. sypialnia

Nocca Design jest przedstawicielem hiszpańskich, włoskich i niemieckich marek produkujących wysokiej klasy meble i akcesoria do dekoracji wnętrz, którymi możemy urządzić salon, sypialnię, jadalnię, garderobę czy gabinet. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów i zmieniającego się rynku w Polsce, firma Nocca Design jest w stanie służyć pomocą na każdym etapie kreowania przestrzeni, tak aby klient mógł poświęcić czas zaoszczędzony na samodzielnym wyszukiwaniu mebli i akcesoriów na to, co jest dla niego najważniejsze. Nocca Design może się także poszczycić realizacją wielu indywidualnych projektów pod klucz. Oczekujemy jedynie określenia ogólnych preferencji, aby w oparciu o naszą fachową wiedzę móc realizować nawet najbardziej śmiałe projekty.

Chcemy, aby Polacy zrozumieli, jak ważne są wnętrza, w których spędzamy tak wiele czasu i jak istotną rolę w ich tworzeniu odgrywają profesjonalni projektanci. Chcielibyśmy także, aby klienci zrozumieli, iż wysoka jakość produktów oraz dobrze zaaranżowane wnętrze, mają duży wpływ na nasze samopoczucie i standard życia.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)