Atrakcyjny wygląd otoczenia domu

kostka brukowa

fot. kostka brukowa

Otoczenie naszego domu powinno wyglądać atrakcyjnie przez cały rok. Pragniemy aby niezależnie od pogody, zawsze estetycznie wyglądała. Jest to możliwe, dzięki odpowiednim akcentom i dodatkom.

Myśląc o zimie, mamy wizję naszego ogrodu pokrytego białym puchem, połyskującym w słońcu. Niestety rzeczywistość jest inna, ponieważ w naszym kraju ta pora roku jest długa i w większość tego czasu brakuje promieni słonecznych. Na pierwszy plan wyłania się całościowy projekt domu, elewacja, elementy małej architektury, taras i wybrukowane ogrodowe ścieżki i podjazdy. To w jaki sposób zaaranżujemy nawierzchnie wokół naszego domu nabiera większego znaczenia. Duże znaczenia mają detale, kształty, a także kolor kostki brukowej. To właśnie takie szczegóły determinują jak będzie prezentowała się nasza posesja przez większą część roku.

Ocieplanie wizerunku domu

Przeczytaj również: Kwiaty na południowy balkon
nawierzchnia

fot. nawierzchnia

Intensywna kolorystyka ociepli wizerunek domu, rozciągając atmosferę domowego wnętrza na otoczenie budynku. Intensywne odcienie inspirowane kolorem tytoniu doskonale uzupełniają drewnianą elewację budynku. Smukłe prostokątne kostki brukowe Via Trio, utrzymane w kolorze brązu i jasnego beżu, nawiązują swoim wyglądem do drewnianych desek. Trzy różne wielkości prostokątów, stworzą na nawierzchni delikatne melanże. Natomiast gładka powierzchnia bruku, nietypowy kształt detali oraz minimalne dystanse miedzy elementami sprawiają, że całość kompozycji będzie spójna.

Bezpieczne zacisze
Kostka Via Trio, nie tylko odzwierciedla piękno naturalnego drewna, ale także charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i odpornością na warunki atmosferyczne.
System kostek brukowych Via Trio jest autorskim projektem firmy Libet, który za swoją innowacyjność został nagrodzony wyróżnieniem TopBuilder 2012. Kostka spełnia wymagania budownictwa zrównoważonego, a także zapewnia wysoką jakość i bezpieczeństwo wznoszonych obiektów budowlanych – mówi Małgorzata Barańska, dyrektor marketingu w firmie Libet.

Elementy są produkowane z wykorzystaniem technologii Anti Liquid System, który zabezpiecza nawierzchnię przed wilgocią i trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Kostki są gładkie, ale nieśliskie. Pomimo nietypowego, jak na kostkę formatu, Via Trio świetnie sprawdza się na dowolnej nawierzchni i może znosić stosunkowo duże obciążenia. Dzięki temu z powodzeniem wykorzystywane są nie tylko do brukowania tarasów i przydomowych ścieżek, ale też placów i podjazdów.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)