Bajeczne huśtawki do pokoju dziecka

Kiedy latem deszcz przeszkadza w zabawie na placu zabaw dla dzieci a zimą chłód przegania z huśtawek, dobra zabawa trwa w najlepsze… w domu. Jeżeli zastanawiasz się jak to możliwe, zajrzyj do sklepu MebleDlaDziecka.pl i odkryj tam całą gamę bajecznych huśtawek domowych.

Rodzice maluchów dobrze wiedzą, że dobrze jest być przygotowanym na różne zwroty akcji oraz rozmaite kaprysy… pogody oczywiście! Kiedy zabawa na dworze staje się niemożliwa, a dzieciaki są niepocieszone, najlepszym rozwiązaniem jest zapewnienie równie ciekawych atrakcji w warunkach domowych. Niezawodną pomocą mogą okazać się bajeczne huśtawki, przystosowane do zamocowania w mieszkaniu.

huśtawki

fot. huśtawki

huśtawki

fot. huśtawki

Po pierwsze huśtawki ze sklepu MebleDlaDziecka.pl są całkowicie bezpieczne. Posiadają niezawodny, alpinistyczny system mocowania i są wykonane z wysokiej jakości, trwałych materiałów, co potwierdzają europejskie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Przystosowane są do utrzymania maksymalnie 80 kilogramów, a niektóre z nich są tak skonstruowane, iż może z nich korzystać dwójka pociech jednocześnie. Mowa tu o kapsule kosmicznej, okręcie, czy kolorowym domku leśnego skrzata. Wyślij dzieciaki w rejs morski lub kosmiczny i nie martw się… bez problemu wylądują wprost na obiad. Wśród pojedynczych huśtawek znajdzie się coś dla pszczółki, pirata i księżniczki. Na chwilę relaksu natomiast zaprasza wygodny fotel Chilly. A kiedy zaświeci słońce… przenieście huśtawkę do ogrodu!

Huśtawki ze sklepu MebleDlaDziecka.pl stworzone są dla dobrej zabawy i po to by pobudzać wyobraźnię dzieci. Zapewniają to fantazyjny design i oryginalna kolorystyka. Prosty i bezpieczny system mocowania zaś spełnia wymagania najbardziej troskliwych rodziców. Cena huśtawek wacha się od 210 do 1011 zł.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)