Bezprzewodowy system oczyszczania wody

filtr

fot. filtr

EdelWasser firmy Zepter to inteligentny bezprzewodowy system oczyszczania wody. Nowoczesny, elegancki o niewielkich rozmiarach doskonale wkomponuje się we wnętrze każdej kuchni, zapewniając dostęp do czystej i świeżej wody zawsze, kiedy jej potrzebujemy.

System oczyszczania wody EdelWasser firmy Zepter to zaawansowane technologiczne urządzenie, które eliminuje zawarte w wodzie nieczystości, bakterie i wirusy. Działa na zasadzie odwróconej osmozy i pięciostopniowego systemu filtracji, w efekcie którego uzyskiwana jest doskonale czysta i zdrowa woda.

Proces oczyszczania wody rozpoczyna filtr neo-sense, który na pierwszych dwóch etapach redukuje zawartość chloru, rozpuszczone organiczne i nieorganiczne zanieczyszczenia oraz lotne związki organiczne (VOC). Za trzeci poziom oczyszczania wody odpowiada filtr odwróconej osmozy, który dzięki ogromnej sile ciśnienia, po przepuszczeniu jej przez membranę filtra, wychwytuje obecne, rozpuszczone w wodzie zanieczyszczenia. Na czwartym etapie, woda przechodzi przez filtr inno-sense, który usuwa cząstki absorbujące zapachy, co wpływa na polepszenie smaku wody.

Przeczytaj również: Aranżacja łazienki dla pary
filtr

fot. filtr

Ten sam filtr raz jeszcze zmniejsza zawartość chloru i lotnych związków organicznych (VOC) znajdujących się w wodzie. Na ostatnim – piątym etapie oczyszczania, woda przechodzi przez filtr antybakteryjny. Zawiera on srebro, które posiada właściwości zapobiegające rozmnażaniu się mikroorganizmów i utrzymuje filtr w czystości. Dzięki wielostopniowemu systemowi filtracji, woda staje się krystalicznie czysta, zdrowa i korzystnie wpływa na nasz organizm.

To fontanna zdrowia – najczystszej krystalicznej, niemalże źródlanej wody, której źródło bije w zaciszu naszego własnego domu.

System oczyszczania wody EdelWasser wyposażono także w funkcje specjalne, które ułatwiają jego użytkowanie, tj.: funkcję ciągłego przepływu wody oraz funkcję równomiernego ciśnienia wody, a także w dwa zbiorniki – zamknięty, który chroni przed przenikaniem zanieczyszczeń oraz zbiornik, wyposażony w system antybakteryjny. Urządzenie nie wymaga zasilania energią elektryczną. Funkcjonuje w oparciu o ciśnienie wody, którego poziom jest automatycznie i samoczynnie regulowany. Nowoczesna, zgrabna obudowa i niewielki rozmiar urządzenia EdelWasser sprawiają, że można je zainstalować w dowolnym miejscu – nie ma potrzeby przeznaczania dodatkowej przestrzeni pod zlewem, czy w szafce.

System oczyszczania wody EdelWasser spełnia światowe standardy jakości, wymagane dla domowych systemów oczyszczania wody. Urządzeniu firmy Zepter przyznano jeden z najbardziej prestiżowych certyfikatów – Gold Seal, który przyznają stowarzyszenia jakości wody NSF/ANSI – 42, 53, 58.

Pamiętaj! Zdrowa, czysta i świeża woda korzystnie wpływa na stan zdrowia, wygląd skóry oraz jakość życia. Jest źródłem życia i jednym z najcenniejszych darów natury.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)