Białe i gładkie ściany to już przeszłość

Loft

fot. Loft

Ciekawe wzory, zróżnicowana faktura, powłoki imitujące subtelne powierzchnie, soczyste barwy – tak mogą dziś mogą wyglądać nasze wnętrza. Oryginalne systemy dekoracyjne MAGNAT Style pozwolą nam się przenieść w świat niepowtarzalnych doznań estetycznych. Dzięki nim ściany w mieszkaniu nie muszą być już tylko białe i gładkie.

Domowe wnętrza są przestrzenią, którą możemy dowolnie aranżować i kształtować, inspirując się przy tym najnowszymi trendami i własnymi odczuciami. W zależności od doboru odcieni barw i struktur, wygląd wnętrza może działać na nas kojąco lub pobudzać do działania. Gra świateł, zarówno tego naturalnego, jak i sztucznego sprawia, że ściany wyglądają inaczej o każdej porze dnia.

Kolekcja MAGNAT Style to zestaw 14 struktur dekoracyjnych, opracowanych z myślą o osobach szukających oryginalnych wnętrz, poprzez które pragną wyrazić siebie. – Tradycyjne białe i gładkie ściany są eleganckie, ale dosyć monotonne. Wykorzystanie systemów MAGNAT Style pozwala na praktycznie nieograniczone możliwości kreacji i na nadanie pomieszczeniom zupełnie innego klimatu – mówi Łukasz Dobrowolski, Dyrektor ds. Marketingu.

kuchnie

fot. kuchnie

Dzięki zastosowaniu struktury Beton MAGNAT Style, nawiązującej do surowego, naturalnego betonu, w domowym pomieszczeniu można stworzyć nowoczesny klimat loftu. Do tego typu ścian doskonale będą komponować się przedmioty z metalu, szkła i surowego drewna. Natomiast osoby ceniące sobie bardziej dekoracyjne efekty mogą zdecydować się na Stiuk Perłowy. Pozwoli on uzyskać powierzchnie o szlachetnym, perłowym połysku. Co ważne, nie musimy ograniczać się tylko do kreowania przestrzeni w salonie czy sypialni. Struktury MAGNAT takie jak Stiuk Wenecki czy Stiuk Wapienny po odpowiednim zabezpieczeniu, może być z powodzeniem zastosowany także w kuchni i łazience, czyli w pomieszczeniach o większej wilgotności.

Z kolei struktura imitująca powierzchnię naturalnego trawertynu z charakterystycznymi wżerami i ubytkami na jego powierzchni, doskonale wyeksponuje detale takie jak kominek czy kolumna. Intensywna i soczysta czerwień sypialni, w zestawieniu z delikatną strukturą Pergameno w srebrnej poświacie Metallico doskonale będzie się komponować z nowoczesnymi, ciemnymi meblami, bambusowymi dodatkami, papierowymi lampami, tworząc wyszukany japoński minimalizm. Stiuk Wenecki stanowi za to idealne tło dla mebli i dodatków utrzymanych w nowoczesnym tonie.

Zobacz również: Kolor harmonii i równowagi
kuchnie

fot. kuchnie

Intonaco w ciepłym kolorze kalcytu wypełni spokojem jasne pomieszczenia i zaprosi nas do odpoczynku od codziennego zgiełku. Grafitowy Marmur nada wnętrzu każdego nowoczesnego i eleganckiego biura industrialny klimat. Stonowane kolory i spokojna faktura Samum wprowadzą zaś do gabinetu twórczą atmosferę i wyjątkowy klimat.

Inspiracje MAGNAT Style znaleźć możemy na stronie internetowej www.magnatfarby.pl, gdzie oprócz licznych pomysłów, na odwiedzających czeka także wirtualny kreator wnętrz. Pomoże on nam stworzyć zestaw barw i struktur, idealnie dobrany do naszych oczekiwań.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)