Biel w jadalni

jadalnia

fot. jadalnia

Jadalnia to w większości domostw jedno z ważniejszych pomieszczeń. Wydzielona jako oddzielne pomieszczenie albo zaprojektowana w duecie z salonem lub kuchnią jest miejscem, w którym spędzamy najważniejsze momenty dnia. Homebook.pl proponuje kilka inspiracji na aranżacje w białym kolorze.

Biel kojarzy się z bezpieczeństwem, spokojem, harmonią – trudno wyobrazić sobie lepszy nastrój podczas codziennych posiedzeń w rodzinnym gronie. Moda na jasne, białe wnętrza narodziła się w Skandynawii, gdzie od jakiegoś czasu mieszkania urządza się na minimalistyczną i stonowaną modłę. Trend na poukładane, chłodne pomieszczenia z powodzeniem przyjął się także u nas.

Kolor biały to nie tylko ściany i podłogi, ale także wyposażenie takie jak meble i dekoracje. Biel jest idealną bazą dla wszystkiego rodzaju dodatków: wazonów z żywymi kolorowymi kwiatami, barwnych siedzisk na krzesła i oryginalnych obrazków. Biały tworzy doskonałe zestawienia z kontrastową czernią i pastelami.

jadalnia

fot. jadalnia

Minimalistycznie czy z kolorowymi akcentami? A może w iście skandynawskiej bieli? To, w jaki sposób urządzimy swoją jadalnie zależy tylko i wyłącznie od naszego gustu i upodobań. Jadalnia bywa oddzielnym pomieszczeniem – wtedy możemy zaaranżować ją według każdego pomysłu. Natomiast jeśli stanowi część kuchni, warto chociaż elementami nawiązywać do jej stylu.

jadalnia

fot. jadalnia

Coraz mniej czasu spędzamy wspólnie z rodziną, zadbajmy zatem o to wyjątkowe miejsce, którym jest stół z krzesłami, aby nie chciało nam się od niego wstawać, a wspólne rozmowy przy nim będą trwać do późnych godzin wieczornych. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)