Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy

Logo Lipińscy

fot. Logo Lipińscy

Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy, tworzy wysokiej klasy zespół specjalistów architektów, konstruktorów, grafików, planistów, marketingowców. Projekty cechuje doskonała jakość merytoryczna oraz bardzo dobry poziom architektury, funkcji i technologii.
M.&L. Lipińscy Biuro Projektowe specjalizuje się w projektowaniu domów jednorodzinnych. Posiada różnorodną kolekcję projektów autorskich, które prezentuje na łamach własnego ogólnopolskiego wydawnictwa Ciepłe Domy.
Lipińscy Domy zajmuje się projektowaniem domów indywidualnych, zespołów mieszkaniowych, obsługą deweloperów, oraz promowaniem w Polsce architektury energooszczędnej (projekty domów o niskim zapotrzebowaniu na ciepło, domów pasywnych) i domów gotowych. Swoją siedzibę posiadają we Wrocławiu i mają również przedstawicieli na terenie całego kraju.
Na rynku projektów gotowych domów jednorodzinnych są uznaną i solidną firmą. Posiadają różnorodną kolekcję ponad 350 projektów cieszących się uznaniem inwestorów i specjalistów. Świadczą o tym liczne wyróżnienia w konkursach i plebiscytach, oraz tysiące realizacji w Polsce i innych krajach Europy. Z naszych projektów powstają również domy gotowe.
Wszystkie projekty wykonują ze szczególną dbałością o prostą, racjonalną konstrukcję, doskonałe parametry techniczne, nowoczesne technologie grzewcze oraz logiczne układy funkcjonalne czyli o wszystko to, by dom był ciepły zarówno w sensie parametrów technicznych jak i tworzył najlepsze ramy dla ciepła rodzinnego.
Dzięki współpracy z wieloma firmami z branży budowlanej posiadają dostęp do nowoczesnych sprawdzonych technologii i szeroko pojętego doradztwa technicznego. Projekty są chwalone przez inwestorów i osoby adaptujące za wysoką jakość opracowania.

Projekty domów pracowni Lipińscy Domy

M.&L. LIPIŃSCY Biuro Projektowe
ul. Belgijska 69
54-404 Wrocław
tel./fax + 48 71 354 59 49
tel./fax + 48 71 354 52 09
tel./fax + 48 71 358 08 55
tel. kom. +48 601 87 26 57
tel. kom. +48 601 59 00 18
www.lipinscy.pl

Zobacz również: Dach na zimę i lato
Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)