Błękit oceanu w łazience

W upalne dni przyjemna ochłoda w błękitnym oceanie staje się marzeniem wielu osób. Morskie inspiracje w łazience pomogą przetrwać czas oczekiwania na wymarzony urlop. Jak w prosty sposób zaaranżować łazienkową przestrzeń z morskim akcentem?

akcesoria łazienkowe

fot. akcesoria łazienkowe

Morski wystrój powinien bazować na odpowiedniej kolorystyce, różnych odcieniach niebieskiego oraz piasku. Z powodzeniem sprawdzą się marynarskie, granatowo-białe motywy. Czasem wystarczy kilka kluczowych akcentów, czyli różnej wielkości ręczniki, dywaniki łazienkowe oraz zestaw akcesoriów. Niebieskie tekstylia są bowiem idealnym kontrastem dla białej glazury. W formie uzupełnienia można dodać mydelniczki, dozowniki, kubeczki i szczotkę WC w stonowanym, piaskowym kolorze.

akcesoria łazienkowe

Przeczytaj również: Fototapety do sypialni

fot. akcesoria łazienkowe

Jeśli wakacyjna metamorfoza wnętrza zakłada kompleksowe podejście, warto dołożyć wieszak w kształcie rybek, dużą torbę na bieliznę w biało-granatowe pasy czy koszyki z marynarskim wzorem na kosmetyki i drobiazgi.

Jeśli na półeczkach łazienkowych jest nieco wolnego miejsca, całość aranżacji podkreślą figurki, np. w postaci konika morskiego, statku lub małe zabawne statuetki ptaszków-marynarzy. Do tak zaaranżowanej łazienki wystarczy już tylko przywieźć z wakacji zebrane na plaży muszelki.

Więcej morskich inspiracji na home-you.comREKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)