Błogi sen w naturalnej pościeli

pościel

fot. pościel

Nasz organizm regeneruje się podczas snu. Dokonują się wtedy ważne procesy fizjologiczne. Naprawiają się uszkodzone w czasie dnia komórki, odbudowywane są wrażliwości receptorów oraz utrwala się pamięć. Odpowiednia ilość snu zwiększa odporność naszego organizmu.

Właśnie w okresie jesieni, która nie jest zbyt przyjazną porą roku warto zadbać o dobry i zdrowy sen. Wiatr, deszcz, szarość poranka i ciemność popołudnia powodują złe samopoczucie u każdego z nas. Rano jesteśmy niewyspani i później przez cały dzień chodzimy zmęczeni. Złotym środkiem w walce ze skutkami jesiennej aury może okazać się pościel z naturalnego płótna lnianego, która zagwarantuje nam zdrowy i spokojny sen, a jednocześnie jest idealnym dopełnieniem dla każdego wnętrza.

pościel z lnu

Zobacz również: Prasowe „Archiwum X”

fot. pościel z lnu

Jeśli chcesz zapewnić sobie oraz swoim bliskim błogi sen, a co za tym idzie lepsze samopoczucie i wysoki poziom efektywności na co dzień, zajrzyj do Przestrzeni ego&eco. Tam, już na początku kalendarzowej jesieni do gamy kosmetyków, biżuterii, ubrań i rozmaitych dodatków dołączyła ekologiczna pościel z najwyższej jakości lnu. Dostępne są różne modele w wielu stylach. Pierwszy, to skandynawski, prosty wzór z koronką. Kolejny wyróżnia się podwójną zakładką oraz obszywanymi nicią guzikami. Trzeci jest nowoczesny i wykonany ze specjalnie zmiękczanego i gniecionego lnu. Pościel dostępna jest w wielu kolorach: naturalnym, off white, niebieskim, khaki, różowym oraz antracycie. Pościel z Przestrzeni ego&eco nie tylko upiększy wystrój Twojej sypialni, ale dzięki swoim właściwościom stworzy w niej idealną atmosferę do spokojnego i zdrowego snu.

pościel

fot. pościel

Przeczytaj również: Ponadczasowa elegancja drewna

„Zdecydowałyśmy się wprowadzić pościel z lnu, ponieważ od wieków znane są jej lecznicze właściwości. Len jest przewiewny i wytrzymały. Przy wysokiej temperaturze daje uczucie chłodu, a przy niskiej – grzeje. To idealne rozwiązanie na jesienną pogodę. Pamiętajmy też, że len ma działanie antybakteryjne, nie wywołuje podrażnień i alergii przez co stanowi idealne rozwiązanie dla osób wrażliwych. Poza tym, len jest bardzo odporny na ścieranie i zniszczenia. Raz zakupiona pościel będzie więc nam służyła przez lata” – mówi Pani Ewa Wojnowska, założycielka Przestrzeni ego&eco.
Pościel dostępna w Przestrzeni ego&eco jest nie tylko zdrowa, ale też bardzo piękna. Będzie stanowić znakomite dopełnienie wnętrza sypialni. Może być też wyjątkowym prezentem dla przyjaciół lub rodziny.

ego&eco

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)