Błyszczące aranżacje wnętrz

Lato w pełni. To właśnie teraz najwięcej podróżujemy, zwiedzamy, wypoczywamy. Doznajemy niepowtarzalnych wrażeń, podziwiamy piękno natury oraz dzieła architektury. Szukamy inspiracji, podpatrujemy ciekawe rozwiązania, planujemy, jak odświeżyć nasze wnętrza po powrocie z wakacji…

W realizacji nowych pomysłów pomoże nam FFiL Śnieżka SA, która letnie inspiracje przekuła w nowe oryginalne produkty, wzbogacając swą ofertę systemów dekoracyjnych z linii MAGNAT Style.

Samum, Intonaco, Metallico… to tylko niektóre z nowości w ofercie MAGNAT Style. Nowe produkty dekoracyjne przykuwają uwagę nie tylko fantazyjnymi nazwami, ale także nowoczesnymi opakowaniami. Wakacyjne podróże w różne zakątki świata pozwoliły stworzyć, aż pięć nowych magicznych efektów, które dobrane zgodnie z naszym gustem, przemienią neutralne przestrzenie w oryginalne, charakterystyczne wnętrza. Oto nowi kreatorzy dekoracyjnych powierzchni: Samum, Stiuk Wapienny, Intonaco, Beton oraz Metallico.

Przeczytaj również: Złoty przedmiot pożądania

Każdy z produktów wzbogaconej serii MAGNAT Style pomaga kreować niebanalne przestrzenie, uzyskiwać niepowtarzalne efekty estetyczne, przywołujące na myśl różnorodne krajobrazy.
Samum nie bez powodu kojarzy nam się z pustynnym krajobrazem, Wapienny Stiuk z subtelnym kolorem kamienia, Intonaco z delikatnym freskiem, Beton z surowym minimalizmem, a Metallico z połyskującym blaskiem…

Stiuk Wapienny to masa dekoracyjna, która pomaga odwzorować szlifowany kamień w pastelowych kolorach. Stiuk znajdzie zastosowanie zarówno we wnętrzach w stylu retro, jak i w nowoczesnych – z dodatkiem szkła i metalu. Produkt ten odporny jest na działanie bakterii i grzybów, dlatego szczególnie polecany jest do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności.

Intonaco to dekoracyjna farba akrylowa, nadająca powierzchniom strukturę drobnoziarnistego, szlachetnego tynku z drobnymi granulkami. Oryginalny i bardzo stylowy efekt uzyskuje się malując, nałożoną już na ścianę strukturę, farbą Metallico MAGNAT Style dostępną w 4 bazowych kolorach: srebrnym, złotym, grafitowym lub miedziowym.

sypialnia

fot. sypialnia

Metallico to powłoka dekoracyjna nadająca powierzchni opalizujący efekt. Występuje w 4 bazowych kolorach: srebrnym, złotym, grafitowym lub miedziowym. Dzięki doskonałemu kryciu pozwala w łatwy sposób uzyskać jednolitą strukturę metaliczną z charakterystyczną, satynową poświatą. Farbę można nakładać na gładkim podłożu oraz na detalach architektonicznych takich jak np.: cegły, tynki.

Beton nawiązuje do naturalnego „surowego” betonu. W zależności od techniki aplikacji, pozwala uzyskać różnorodne efekty: deskowania, stalowej formy, gładki czy lity z charakterystycznymi wgłębieniami. Ten modny artystyczny tynk idealnie uzupełnia nowoczesne ascetyczne wnętrza, doskonale harmonizuje z metalem, szkłem i surowym drewnem.

Samum to system dekoracyjny odwzorowujący na ścianach wewnątrz pomieszczeń strukturę piasku naniesionego przez pustynny wiatr. Dzięki temu produktowi uzyskać można przestrzenną dekorację o niejednorodnym połysku, w dwóch odcieniach tego samego koloru. Efekt końcowy zależy od techniki aplikacji i zastosowanego narzędzia – pędzla lub rękawicy dekoracyjnej.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)