Boże Narodzenie w nowoczesnej odsłonie

fototapety

fot. fototapety

Boże Narodzenie jest czasem, w którym nierzadko serwujemy sobie powrót do korzeni: do tradycji, staropolskiej kuchni czy klasycznych elementów wystroju wnętrz. Warto zastanowić się jednak jak mogłyby wyglądać święta w nowoczesnym wydaniu!

Przeczytaj również: Jak dobrać brodzik do łazienki

Sklep internetowy Fototapeta4u.pl w tym roku stawia na nieco inny klimat, adresowany do osób, które w swoich wnętrzach chciałyby stworzyć świąteczną atmosferę nowoczesnego wzornictwa.

Moc koloru, minimalizm i prostota – to trzy główne cechy wybranych wzorów fototapet, które dostępne są na stronie sklepu. Wśród tegorocznych propozycji prym wiodą renifery, które na ścianę wymagającego dekoratora mogą wskoczyć również w geometrycznej odsłonie.

Przeczytaj również: Ekskluzywna i praktyczna łazienka
fototapety

fot. fototapety

fototapety

fot. fototapety

A jeśli myślisz o całkowitej rezygnacji ze świątecznego drzewka na rzecz nowoczesnej choinki, ponieważ Twoje mieszkanie jest na tyle małe, że obecność drzewka w salonie wymaga gruntownego przemeblowania całego pokoju? Tu z pomocą przyjdą te fototapety, które w prosty sposób można przykleić do ściany, zastępując nimi iglaka, który za kilka tygodni pozostawi po sobie niesforne igiełki wbijające się w dywan. Czy to nie jest idealne rozwiązanie dla entuzjastów praktycznych rozwiązań i nietuzinkowych dekoracji świątecznych?REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)