Braas oraz RuppCeramika pod jednym dachem

Dom jednorodzinny

fot. Dom jednorodzinny

Istniejąca na polskim rynku od 1993 roku marka Braas łączy się z marką RuppCeramika. Tym samym poszerza swoje portfolio produktów o dachówki ceramiczne. Marka Braas znana była z najlepszej jakości dachówek betonowych i kompleksowych rozwiązań dachowych. W 2011 roku wprowadziła do swojej oferty izolacje nakrokwiowe oraz systemy solarne. Teraz marka Braas zaproponuje dachówki ceramiczne, których szeroka paleta kolorów oraz bardzo dobre parametry techniczne, od lat spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Od początku swojego istnienia Braas oferuje najnowocześniejsze rozwiązania. Dzięki nim stał się największym producentem dachówek w kraju. Po dzień dzisiejszy, ponad połowa sprzedawanych w Polsce dachówek betonowych, pochodzi z taśm produkcyjnych tej znanej marki.

Jakie zmiany nas czekają?
Od stycznia 2012 wszystkie produkty Braas oraz RuppCeramika będą oferowane
pod marką Braas. Po intensywnej analizie, biorąc pod uwagę opinie rynkowe, zdecydowaliśmy się objąć wszystkie nasze produkty i usługi jedną marką. Braas to marka, która według badań i rankingów, ma największą rozpoznawalność, cieszy się sympatią i zaufaniem wśród fachowców i naszych klientów. Połączenie RuppCeramiki i Braas umożliwi zintegrowaną pracę nad dalszym udoskonalaniem najnowszych technologii systemów dachowych tak, aby klienci mogli zawsze swobodnie wybierać z naszej oferty, mając pewność oferowanej jakości – mówi Grzegorz Barycki Dyrektor Marketingu Monier Sp. z o.o.
Zmiany te sprawią także, że odświeżeniu ulegnie również logo marki Braas. Tera ten znany i rozpoznawalny logotyp będzie miał spójny element dla wszystkich marek i produktów oferowanych przez Grupę Monier.

Obecnie oferta obejmuje różnego rodzaju modele pokryć dachowych, które charakteryzują się zarówno estetyką jak i wytrzymałością. Bogaty wybór kształtów i kolorów dachówki umożliwia stworzenie aranżacji dachu w różnych stylach architektonicznych. Warto mieć na uwadze fakt, że Brass to nie tylko dachówki ale także akcesoria systemu dachowego. Dzięki nim inwestor ma pełną dowolność w dostosowaniu dachu do swoich oczekiwań pod względem optycznym i funkcjonalnym. Obejmują one sprawdzone rozwiązania konstrukcji spodnich, ale również tak ważne detale jak kosze dachowe, dachówki kształtowe i kompletne systemy stopni i ław oraz innowacyjne systemy solarne. Wprowadzenie dachówek ceramicznych uzupełni ofertę. W efekcie klienci otrzymają odporny na działanie czynników atmosferycznych oraz nowoczesny dach, którym będą mogli się cieszyć przez lata.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)