Chłodna biel i ciepłe drewno

salon

fot. salon

Trafne zestawienie kontrastujących barw daje nam nieograniczone możliwości aranżacyjne w domowym wnętrzu. Nowa kolekcja Alvaro, znakomicie łączy kolor dębu truflowego z lśniącą bielą, które podkreślają niepowtarzalny charakter mebli.

Przeczytaj również: Aranżacje sufitów podwieszanych

Naturalne piękno
Ta najnowsza kolekcja Agata Meble idealnie komponują się z salonem utrzymanym w nowoczesnym stylu. Dodatkowe elementy w kolorze naturalnego drewna podnoszą estetykę mebli, a jednocześnie współgrają z panelami na podłodze czy drewnianymi drzwiami.

Meble Alvaro doskonale sprawdzą się w przestronnym pomieszczeniu, a także w niewielkim pokoju dziennym. Uniwersalna biel będzie efektownie kontrastować z modną ścianą np. w kolorze grafitowym lub intensywnej pomarańczy.

Przeczytaj również: Pamiętajcie o ogrodach

Nowa kolekcja dostępna w salonach Agata Meble pozostawia także dowolność w wyborze pozostałych elementów wyposażenia wnętrza. Z meblami Alvaro idealnie komponuje się zarówno ciemno-skórzany komplet wypoczynkowy, jak i beżowa kanapa. Całość podkreślają zielone rośliny lub oryginalne dekoracje.

Funkcjonalna kompozycja

salon

fot. salon

Przeczytaj: Malowanie kominka

W skład linii Alvaro wchodzą szafka RTV, stolik, stół, a także dwie komody o różnych wymiarach. Na szczególną uwagę zasługują jedno- i dwuczęściowe witryny, które sprawiają, że meble wyglądają lekko i stylowo. Dodatkowo umożliwiają one wyeksponowanie znajdującej się w środku zastawy lub kieliszków. Ta najnowsza kolekcja wyposażona została także w oświetlenie LED, które delikatnie podświetla meble, a jednocześnie stanowi nastrojowy motyw świetlny w całym wnętrzu.

Oszczędna forma kolekcji połączona z kontrastem bieli i dębu doda wnętrzu oryginalnego charakteru. Meble Alvaro to propozycja dla zwolenników nowoczesnych wnętrz, którzy nie boją się ciekawych rozwiązań. Zestaw dostępny jest wyłącznie w salonach Agata Meble.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)