Chłodny majestat luksusowego coolera

wiaderko na lód

fot. wiaderko na lód

Dziś już nikt widzi potrzeby, by dochodzić prawdy, dlaczego trzeba chłodzić wino, czy szampana. Ot, po prostu, stało się to zwyczajnym elementem dobrego degustowania trunków. Nie do pomyślenia jest, by markowe wino, czy drogi szampan stały jak niepyszne na stole w butelce. Koniecznie trzeba odziać je w elegancki chłód coolera.

Współcześnie piękne coolery stały się dostępne każdemu, kto ceni dobre trunki i chce je ze znawstwem serwować. Duńska firma Menu, ambasador piękna i niepospolitego designu, służy pomocą wszystkim, na których stole brakuje jeszcze coolera z prawdziwego zdarzenia.
Ekskluzywne, 22 centymetrowe wiaderko z grubego, mrożonego szkła wspiera się na pięknej, szerokiej podstawie ze stali szlachetnej. Całość wzmocniona jest gumową podkładką, dzięki której wilgotny cooler (link) nie będzie przesuwał się po stole ani nie porysuje blatu.

Wiaderko na lód, znanej duńskiej firmy Menu, może służyć zarówno do chłodzenia markowego wina, jak i wytwornego francuskiego lub rosyjskiego szampana. Rozchylający się kielich wiaderka pozwala na chłodzenie w nim wytwornie rozpartej butelki. Jej szyjka wspiera się o ściankę coolera, reszta spoczywa w chłodnych objęciach kostek lodu.
Chłodzenie wina, czy szampana i korzystanie z wiaderek na lód, staje się popularne nie tylko wśród znawców trunków, czy ich degustatorów, ale wszystkich, którzy cenią sobie pięknie przystrojony stół oraz chcą nadać obchodzonym okazjom wyjątkowego splendoru.
Jeśli planować prezent dla konesera win, czy szampana, wiaderko do lodu znanej, cenionej i wielokrotnie nagradzanej za nowatorski design i świetne wykonanie duńskiej marki Menu będzie znakomitym pomysłem.

Rozkoszujący się wystawnym trunkiem, subtelnie schładzanym w wiaderku Menu, sklep www.smakprostoty.pl kultywuje niezapomniane chwile przy gustownie zastawionym stole.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)