Chłodzą i zdobią

Lodówki Ardo MPO34SH linii Vintage

fot. Lodówki Ardo MPO34SH linii Vintage

Blisko 3 lata temu producent dużego AGD ARDO wprowadził na rynek lodówki w spektakularnej linii Vintage. Lodówki MPO34SH to meritum włoskiego stylu i wyszukanego designu, łączą w sobie niepowtarzalny wygląd z wysokimi, innowacyjnymi parametrami technologicznymi. Wszystkie lodówki są dostępne w najlepszych sklepach AGD w Polsce oraz bezpośrednio u producenta.

Dla miłośników wyszukanego stylu i niekonwencjonalnych rozwiązań architektury wnętrz ARDO ma coś specjalnego – lodówki z grafiką na froncie w 6 różnych odsłonach:
1.włoskich makaronów,
2.soczystych, czerwonych pomidorów,
3.świeżej bazylii,
4.papryczek chilli,
5.słonecznika,
6.stylowej, londyńskiej budki telefonicznej.

Urządzenia są charakterystyczne z uwagi na adaptację pomysłu jednego z włoskich projektantów, który, aby ożywić kuchenne pomieszczenia zaproponował grafikę z ciepłą i nasyconą kolorystyką. Szeroka gama barw, od pastelowych tonacji do wyrazistych odcieni koloru żółtego, czerwonego czy wyszukanej zieleni idealnie rozjaśnią i podkreślają charakter kuchni. Ponad to urządzenia swoim wyglądem i kształtem zachowują linię ergonomiczną charakteryzującą się indywidualnym, owalnym kształtem oraz oryginalnym wzorem klamki, zainspirowanym wzornictwem z lat 50-tych i 60-tych. Linia Vintage to zdecydowanie urządzenie dla osób lubiących wyjątkowe rozwiązania estetyczne.

Dodatkowo atrakcyjność urządzeń podkreślają:
– wysoka energooszczędność – zużywa jedynie 0,64 kWh prądu, plasując się
w najwyższej klasie energetycznej A++, przyjętej dla sprzętu chłodniczego,
– czynnik chłodniczy R600a, który jest przyjazny dla warstwy ozonowej i środowiska naturalnego,
– półki wykonane z najwyższej jakości szkła Pyrex, które zapewniają wysoką wytrzymałość oraz szybkie i skuteczne usuwanie zabrudzeń z powierzchni,
– system ANTIBACTERIA, który zatrzymuje rozwój bakterii.

ARDO poleca lodówki, które wyposażone są w bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które swoją jakością, wydajnością a zarazem konkurencyjną ceną mogę pozycjonować się na równi z najlepszymi markami AGD w Polsce.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)