Codzienna klasyka

jadalnia

fot. jadalnia

Elegancka klasyka, pod wpływem światowych trendów dekoratorskich, nabrała współczesnej formy, dopasowanej do stylu mieszkań i życia na miarę XXI wieku. Dekoria.pl prezentuje nową linię Sinfonia, przedstawiającą klasykę w najlepszym współczesnym wydaniu.

Modne elementy wystroju wykonane z materiałów najwyższej jakości, z niezwykłą starannością łączą w sobie klasyczny wygląd z nowoczesnym wzornictwem, przez co doskonale wpisują się w designerski charakter współczesnych wnętrz.

Salon

fot. Salon

„Nowa klasyka” to zachowanie ponadczasowych form, nadających pomieszczeniom szlachetnego wyglądu. Obecnie wielki powrót przeżywają dawne zdobienia, takie jak pikowanie, które pojawiają się na sofach, wezgłówkach łóżek czy fotelach.

Kolekcja Sinfonia z oferty Dekoria.pl to najwyższej jakości tkaniny zaprojektowane przez hiszpańskiego projektanta. Elegancki, przestronny motyw roślinny w czterech modnych kolorach, nada wnętrzu elegancki wygląd i wyrazistość. Zdobione zasłony, rolety czy obrusy zbudują klimat pomieszczenia, który zachwyci swoim niepowtarzalnym charakterem.

Sukces i popularność stylu klasycznego, na nowo odkrywanego w aranżacji wnętrz, stoi za potrzebą poszukiwania rzeczy trwałych, estetycznych i ponadczasowych. Klasyka kojarzona z pięknem pałaców czy dworków przywołuje na myśl skojarzenia takie jak relaks i poczucie bezpieczeństwa.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)