Czystość i komfort w Twoim domu

Farby Śnieżka Kuchnia Łazienka

fot. Farby Śnieżka Kuchnia Łazienka

Kuchnia i łazienka to miejsca w których spędzamy bardzo dużo czasu, dlatego ważne jest, abyśmy czuli się tam komfortowo. Przy pomocy nowej farby Śnieżka Kuchnia-Łazienka, w prosty sposób stworzymy przytulne i modne aranżacje.

Korzystając z doświadczenia stylistów i architektów, Śnieżka zaprojektowała paletę barw, która jest odzwierciedleniem najnowszych trendów kolorystycznych. Nowa kolekcja dostępna jest w dwóch rodzajach wykończenia powłoki – matowej i satynowej.

Farby matowe nadają ścianom jedwabisty wygląd. Doskonale pasują do pomieszczeń o klasycznym charakterze. Farby satynowe rozświetlają wnętrza, a połyskujące powierzchnie stanowią idealne tło modernistycznych aranżacji.

Ściany w kuchni i łazience są szczególnie narażone na zabrudzenia i wilgoć. Farba Śnieżka Kuchnia-Łazienka tworzy powłokę odporną na szorowanie i wielokrotne zmywanie wodą z dodatkiem detergentów.

kuchnia

fot. kuchnia

Kuchnia i łazienka to pomieszczenia w których panuje zwiększona wilgotność powietrza. Nowa farba Śnieżki minimalizuje wchłanianie wilgoci przez podłoże, umożliwiając jednocześnie "oddychanie" przegrody.

Produkt ten jest łatwy w użyciu oraz nie chlapie podczas malowania. Jego niewątpliwą zaletą jest także wysoka wydajność do 12 m kw/l przy jednokrotnym malowaniu.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)