Dąb w specjalnym wydaniu

panele podłogowe

fot. panele podłogowe

Projektując wystrój współczesnych wnętrz, często stajemy przed dylematem, jakie elementy wybrać, aby dorównać aktualnym trendom i jednocześnie stworzyć elegancką i trwałą aranżację. Firma Witex poszerzyła swoją kolekcję paneli podłogowych o cztery nowe odcienie dębu, które stanowią idealne rozwiązanie tego problemu. Marena Maxi SE jest przykładem połączenia klasycznych wzorców z nowoczesną technologią. Daje nam to niezwykłe rezultaty, doskonale wpisujące się w charakter niestandardowych stylizacji.

Dąb – naturalnie!
Duża ilość wzorów, kolorów i faktur elementów wyposażenia wnętrz sprawia, że możemy stworzyć w mieszkaniu niepowtarzalne aranżacje. Jednak od przesady dzieli nas cienka granica, którą bardzo łatwo przekroczyć, szczególnie jeśli nie jesteśmy zawodowymi projektantami. Efektowne, a zarazem bezpieczne są przeważnie klasyczne rozwiązania, które pozwalają nam zachować idealną równowagę, nie zakłócając charakteru danej stylizacji. Mowa tu zwłaszcza o materiałach, którymi wykładamy podłogę, która często ma nam służyć przez długi czas. Pośród znajdujących się na rynku propozycji, od lat niesłabnącą popularnością cieszą się tradycyjne deski, jak również dekory imitujące to drewno. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom firma Witex wprowadziła specjalną kolekcję Marena Maxi V2, w czterech nowych, dębowych wzorach, odpowiadających kolorystyką panującej modzie. To dekory w pełnej desce i naturalnych odcieniach, które charakteryzują się synchroporową, wyczuwalną strukturą powierzchni, wiernie odwzorowują lite deski. W linii Marena Maxi SE znajdziemy jasny Dąb szampański, ciemniejszy Dąb zamkowy i Dąb orzechowy oraz modne szarości Dębu srebrzystego. Wszystkie panele występują w wydłużonym formacie 1376×240 mm.

panele podłogowe

fot. panele podłogowe

Solidna konstrukcja
Wzory paneli z kolekcji Marena Maxi SE zostały stworzone na wzór dębowej deski. Dąb jest bowiem znany nie tylko ze swojego dostojnego wyglądu, ale także siły. Laminowane panele podłogowe Marena Maxi SE firmy Witex także się charakteryzują wytrzymałością dzięki certyfikowanej płycie nośnej HDF-Protect. Zapewnia ona większą na działanie wilgoci niż w przypadku standardowych rozwiązań. Wysoka klasa ścieralności AC4 sprawia, że są one odporne na zużycie i intensywną eksploatację, a także na zaplamienia i odbarwienia. Wobec tego można je stosować zarówno w domach mieszkalnych jak i budynkach użyteczności publicznej. Codzienny komfort użytkowania podniesie także warstwa antystatyczna, która zmniejsza przyczepność brudu oraz pozwala na zachowanie odpowiedniej czystości.

Klasyczne rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody, zwłaszcza jeśli są wytrzymałe i nie poddają się intensywnemu użytkowaniu. Solidne materiały służyć nam będą przez długie lata, dopasowując się stylistyką do różnych aranżacji. Kolekcja Marena Maxi SE w dębowych dekorach z pewnością przejdzie pomyślnie tę próbę.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)