Daj się ogrzać jesienią!

kominek

fot. kominek

Gdy za oknem panuje jesienna zawierucha, warto znaleźć miejsce, które swoją ciepłą atmosferą pozwolą zapomnieć o szarganych na wietrze liściach. Znakomitym pomysłem jest wyodrębnienie w domu przestrzeni tylko dla siebie. Najlepiej z filiżanką ciepłego napoju przy domowym kominku, który zachwyci delikatnym tańcem płomieni.

Przeczytaj: Tapety natryskowe

Chwila tylko dla Ciebie
Podobno jesienią i zimą nie ma nic przyjemniejszego niż gorąca herbata lub kawa przy domowym kominku. Aby nic nie zakłócało nam spokoju, a ogień towarzyszył przez długi czas, warto zastanowić się nad wyborem odpowiednich akcesoriów kominkowych. Niemiecka marka Blomus w swojej ofercie posiada 3,4 i 5-elementowe zestawy do obsługi paleniska. Chimo, Bebop i Canneta charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem oraz prostą, geometryczną formą. Długie uchwyty umożliwiają sięgniecie do wnętrza paleniska, a stal szlachetna, z której są wykonane nie przewodzi ciepła, zatem ryzyko oparzenia praktycznie nie istnieje. Wśród wielu dostępnych na rynku koszy na drewno warto wybrać taki, dzięki któremu swobodnie przeniesiemy opał i przechowamy obok kominka. Model Madra, dzięki unikalnym uchwytom i konstrukcji stelaża, spełnia obie funkcje.

akcesoria kuchenne

fot. akcesoria kuchenne

Ciepłe jesienne wieczory
Niewielu z nas wyobraża sobie chłodne wieczory bez ciepłej herbaty lub czekolady wypijanej w domowym zaciszu. Warto pamiętać, że do pełni relaksu niezbędny jest nie tylko wspaniały smak napoju, ale także jego odpowiednia oprawa. Do herbaty i czekolady warto wybrać kolekcję Pura marki Blomus, w której w niezwykły sposób połączono porcelanę i szlachetną stal nierdzewną. Geometryczna forma i minimalistyczny design doskonale się uzupełniają i dodają elegancji każdemu wnętrzu. Projektanci z Floz Design zadbali o każdy szczegół – filiżanki Pura są lekkie, precyzyjnie wyważone, idealnie wpasowują się w dłoń. Dla wielbicieli prawdziwie włoskiej kawy, marka Blomus przygotowała wyjątkowy komplet do Latte Macchiato.

Wysoka szklanka w niezwykle przyjemny sposób komponuje się ze stalowym spodkiem i łyżeczką. Delikatna linia zestawu pięknie się prezentuje, a gorące latte dodatkowo pozwoli nam zapomnieć o jesiennej aurze.
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)