Dekoracje świąteczne w stylu vintage

dekoracje świąteczne

fot. dekoracje świąteczne

Christmas Collection marki La Petite Maison urzeka elegancją w stylu vintage. W kolekcji znajdują się ozdobne poduszki z szerokimi falbanami i uroczymi nadrukami, jak również świąteczne ściereczki będące uzupełnieniem kolekcji. Starodawne stemple, odręczny charakter pisma subtelne wykończenia przenoszą nas, za sprawą La Petite Maison, w bożonarodzeniowy klimat baśni Christiana Andersena.

Limitowana kolekcja dekoracji świątecznych La Petite Maison utrzymana jest w pastelowej tonacji beży, bieli i szarości. Pięknie wykaligrafowane teksty znanych kolęd Jingle bell rock i White Christmas gustownie wpisują się w świąteczną stylistykę. Dodatkowe akcenty w postaci płatków śniegu i stempli w formie zimowych domków nadają kolekcji indywidualny charakter. Bawełniane poszewki w rozmiarze 45×45 cm zapinane są na zamek i przeznaczone do prania, dzięki czemu nie zaszkodzą im świąteczne kremy i puddingi. Ściereczki doskonale będą prezentowały się również jako ozdoba świątecznej kuchni, a ich urok sprawi, że zapragniemy by święta trwały w naszym domu przez cały rok.

dekoracje świąteczne

fot. dekoracje świąteczne

Sklep La Petite Maison www.lapetitemaison.com.pl to wyjątkowe miejsce, gdzie realizują się pomysły na piękne przedmioty i piękne życie. W asortymencie La Petite Maison znajdują się przedmioty unikalne. Zarówno akcesoria, jak ręcznie wykonywane autorskie kolekcje poduszek tworzone są z wyjątkową starannością i dbałością o wysoką jakość wszystkich produktów.
www.lapetitemaison.com.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)