Dekoracje wielkanocne w kolorach trawy i słońca

Wielkanoc, to bardzo radosne święto. Ozdoby, którymi dekorujemy wnętrza z tej okazji, przyciągają uwagę bogactwem kształtów i kolorów. Nawiązują one zwykle do natury, która budzi się do życia po długiej zimie.

Tegoroczna kolekcja dekoracji świątecznych na Wielkanoc od home&you, obejmuje cztery linie produktów – Sunny Day, Fresh Grass, Sweet Pearl oraz Pure Nature. Dodatkowo, projektanci marki przygotowali dwie kolekcje kuchenne: Vivid Spring i Natural Joy.

Figurki zajączków i talerze z kolekcji Sunny Day zostały ozdobione słonecznymi, żółtymi akcentami. W kolekcji mamy także duży wybór porcelanowych koszyczków na pisanki. Kompozycja nada wnętrzu świeżości i radośnie nastroi na nadchodzącą wiosnę.

Przeczytaj również: Świat misko-maniaka
dekoracje świąteczne

fot. dekoracje świąteczne

Kolekcja Green Grass, to zestaw ozdób w kolorze soczystej zieleni. Są w niej pojemniki, świeczniki, podkładki oraz ozdobne wianki. Zielone dodatki dobrze komponują się ze śnieżnobiałymi zajączkami, kurkami i obrusem. Wniosą one świeżość i lekkość do świątecznego wystroju domu.

dekoracje świąteczne

fot. dekoracje świąteczne

Zestaw Sweet Pearl, to urocze figurki zajączków oraz świeczek w kolorach perłowo-pastelowych. To oryginalny pomysł dla tych, którzy nie boją się eksperymentować z okazyjnymi aranżacjami. Urocze zajączki w postaci figurek i zawieszek rozpromienią każde wnętrze.

dekoracje świąteczne

fot. dekoracje świąteczne

Ostatnia kolekcja – Pure Nature, do subtelne dekoracje w kolorach natury. Spokojne barwy, stylowe obrusy oraz efektowne kurki doskonale uzupełnią klasyczny wystrój. Gustownym uzupełnieniem dekoracyjnego nakrycia stołu będą wianki w naturalnych odcieniach.

dekoracje świąteczne

fot. dekoracje świąteczne

Wielkanocne akcesoria kuchenne i naczynia również przyciągają uwagę żywymi kolorami. Zestaw naczyń Vivid Spring z motywem zielonej kurki oraz żółty zestaw Natural Joy uzupełnią wystrój wiosennej kuchni i przydadzą się do serwowania świątecznych przystawek.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)