Dekoracyjne okno w kuchni

okna

fot. okna

Dobrze zaaranżowane i wyeksponowane okno kuchenne sprawi, że chętnie będziemy spoglądać za nie, a także na nie. Ciekawe dekoracje okienne, które z pewnością sprawdzą się w każdej kuchni zostały przygotowane przez markę Dekoria.pl.

To w jaki sposób zaaranżujemy wnętrze często uwarunkowane jest możliwościami przestrzennymi pomieszczenia. Dlatego już na etapie projektu, warto uwzględnić w jaki sposób ozdobimy okno, tak by całość wystroju była spójna i estetyczna.

Jeżeli chcemy zachować jak najwięcej wolnej przestrzeni wokół okna, warto zdecydować się na montaż rolet rzymskich. To uniwersalne rozwiązanie pozwoli nam w dowolnej chwili zasłonić bądź odsłonić okno. Szeroka gama barw i deseni sprawi, że wybrana dekoracja doskonale wpisze się w wystrój wnętrza i nada mu przytulnego klimatu. Rolety rzymskie są sterowane za pomocą sznurkowego lub koralikowego mechanizmu. Proste w montażu, w mgnieniu oka odmienią dotychczasowy wystrój kuchni.

Okno

fot. Okno

Alternatywą może okazać się delikatny i subtelny lambrekin, który mocowany jest na kanale z wszytą taśmą marszczącą. Wykonany z wysokiej jakości woalu, został ozdobiony u dołu uroczą, bawełnianą koronką. Zazdrostka, zawieszona bezpośrednio na rurce karnisza bądź na żabkach nada oknu romantycznego i ciepłego wyglądu.

Rolety jak i zazdroski można zastąpić tradycyjnymi zasłonami. Romantyczne dekoracje z linii Country Dekoria.pl, które są wykonane z 100% bawełny, przywołają wspomnienia z babcinego domku, pełnego pięknych, beztroskich wspomnień. Takie dekoracje idealnie wpasują się w klasycznie i romantycznie urządzone wnętrza. Z pewnością podkreślą klimat i atmosferę w nich panującą.

Zobacz również: Sypialnia z duszą

Dekorując okna, pamiętajmy, aby współgrały one z wystrojem całego wnętrza. Nieodpowiednio dobrane sprawią, że wnętrze straci swój dotychczasowy urok. Natomiast delikatne i subtelne podkreślą klimat wnętrza.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)