Dekorujemy wnętrza na Halloween

Urządzając imprezę dla dzieci lub znajomych z okazji Halloween, nie sposób zapomnieć o odpowiedniej aranżacji wnętrza. Dzięki kilku dekoracjom i oryginalnym gadżetom z kolekcji możemy uzyskać magiczne efekty.

dekoracje

fot. dekoracje

W typowo halloweenowej scenerii nie może zabraknąć najważniejszego symbolu tego święta, czyli dyni, a także dodatków w kolorach pomarańczowym, czarnym i czerwonym oraz nastrojowego oświetlenia. W salonach home&you motyw dyni odnajdziemy np. w postaci świecy i świecznika, różnej wielkości pojemników, które możemy przeznaczyć na łakocie dla najmłodszych gości oraz patery na drobne przekąski. Z kolei mroczny nastrój uzyskamy wycinając w halloweenowym warzywie otwory i wkładając do środka świeczki lub dzięki gotowym lampionom z motywem nietoperza lub sowy. Ciekawą i jednocześnie smaczna propozycją podczas imprezy będą babeczki w kształcie dyni, które dodatkowo możemy finezyjnie udekorować.

dekoracje

fot. dekoracje

Interesujący efekt osiągniemy także dzięki przemyślanej kolorystyce dodatków – czarnym obrusie, czerwono-czarnym poduszkom lub ciemnej narzucie na kanapę. Zadbajmy także o detale – ozdobne łańcuchy czy wianki na drzwiach.
Pomocne dodatki oraz gadżety znajdziemy w jesiennej kolekcji home&you.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)