Design pełen zwierząt

dekoracje

fot. dekoracje

Urządzając mieszkanie coraz częściej sięgamy po oryginalne dodatki i ozdoby nie koniecznie utrzymane w tym samym stylu co całe wnętrze. Ostatnio pojawił się trend, dzięki któremu także w sposób humorystyczny możemy odmienić mieszkanie – prezentujemy design zwierzęcy!

Nowoczesne, minimalistyczne pokoje przełamujemy elementami stylu artdeco, glamour, czy popart, a wnętrzom klasycznym dodajemy nowoczesny jeden mebel, który nadaje indywidualności mieszkaniu. Uzyskać pożądany efekt możemy wybierając różne ciekawe dodatki jak półki, wieszaki, stoliki kawowe czy ozdoby ścienne o ciekawej formie czy przyciągające wzrok kolorystyce.

Szukamy więc coraz to bardziej pomysłowych dodatków do naszych mieszkań. Nie wystarczy już wazon czy poduszka albo kolorowe donice w salonie. Meble i dodatki użytkowe dostają od swoich projektantów coraz to śmielsze kształty, formy i kolory. Designerzy od lat inspirują się sztuką, ciałem ludzkim, a w ostatnim czasie także zwierzętami. W Le Pukka concept store można zamówić ciekawe dodatki do mieszkania właśnie w zwierzęcej formie m.in. od niemieckiej firmy Kare Design. Dostępne są zarówno komiczne obrazy czy plakaty jak i stoliki, fotele, półki ścienne – wszystko zostało stworzone w oparciu właśnie o nasze kochane zwierzęta.

Przeczytaj również: Jasne strony ciemnego designu

Zwierzęcy design również może sprawdzić się w sytuacji, kiedy z różnych przyczyn nie możemy w naszych czterech kątach ugościć np. czworonożnego pupila na stałe.

dekoracje

fot. dekoracje

dekoracje

Zobacz również: Fototapety – Sport

fot. dekoracje

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)